10 Чер 2023

3 причини вчитися в Південній Кореї – цікаві факти

цікаві факти

Мрієте отримати вищу освіту в Південній Кореї? Ми розповімо вам про три причини вчитися саме в цій країні цікаві факти.

Південна Корея потребує іноземних студентів

Уряд Південної Кореї робить все для того, щоб іноземним студентам було легше приїхати в країну і вступити в один з місцевих університетів. У 2015 році в Південній Кореї був прийнятий академічний план, згідно з яким до 2023 року в країну має бути залучено 200,000 іноземних учнів. Сьогодні тут вже здобувають освіту понад 105,000 іноземців.

У Південній Кореї іноземні студенти можуть підробляти під час навчання, вони платять за освіту стільки ж, скільки і місцеві учні, а також отримують доступ до сотень стипендій. Крім того, уряд Південної Кореї допомагає іноземним випускникам в процесі пошуку роботодавця після закінчення вищого навчального закладу.

Економіка Південної Кореї сьогодні розвивається швидкими темпами. Тут спостерігається низький рівень безробіття, пропонуються громадські послуги високого рівня, включаючи транспортні послуги. Якщо ви думаєте про навчання в Південній Кореї, саме час прийняти рішення!

Унікальна культура

Від музики «K-pop» до корейського кінематографа, корейська культура приваблює безліч іноземних студентів. Столиця Південної Кореї, Сеул, – це галасливий мегаполіс з величезними хмарочосами і розвиненою транспортною системою, який все ще не втратив традиційну корейську чарівність.

В якому б куточку Південної Кореї ви не вчилися, ви зможете спробувати страви унікальної місцевої кухні і познайомитися з традиціями країни, які існують вже кілька тисячоліть.

Завдяки розвиненій транспортній системі країни, ви зможете подорожувати в різні міста Південної Кореї, маленькі гірські села і навіть на вулканічні острова! Це країна обов’язково подарує вам дивовижні враження і новий досвід.

Університети світового рівня

У трійку найпопулярніших вузів Південної Кореї входять: Сеульський національний університет, Корейський університет і Університет Енсе. Всі вони пропонують відмінні навчальні програми, а їх випускники надзвичайно затребувані серед роботодавців. У список найбільш шанованих навчальних закладів країни також входять Корейський інститут передових технологій і Університет Сонгюнгван.

В наші дні уряд Південної Кореї приділяє все більше уваги академічної індустрії. З метою підготовки фахівців високій кваліфікації і збільшення конкурентоспроможності на міжнародному рівні великі інвестиції вкладаються в розвиток освіти.

Місцеві університети гарантують учням отримання висококласних знань і досвіду, лише деякі країни Азії можуть запропонувати студентам подібні можливості!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *