10 Чер 2023

Пляж Сондо Пусан

Пляж Сондо Пусан

Пляж Сондо Пусан (송도 해변, 부산) – красиве, чисте і популярне місце для відпочинку влітку (а також в не літні сезони). Раніше це було місце відпочинку і розваг місцевих жителів, але тепер це не так.

пляж сонгдо

Насолодитися пляжем приїжджає більшість приїжджих і гостей з інших країн. Це тому, що він знаходиться всього 3 км від жвавого ділового центру Пусана. Крім того, пляж оточений туристичними об’єктами та іншими пам’ятками.

Більш детально дізнайтесь на карті:

Кажуть, що Сондо став першим «офіційним пляжем» Кореї в 1913 році. Раніше Сондо був усіяний соснами. Цікаво, що назва «Songdo» на корейській мові означає «Сосновий острів».

Острівний пляж став популярний в 1960-х роках завдяки ідеальній берегової лінії. Однак, як і інші пляжі світу, Сондо втратив піщану територію через урагани.

В рамках проекту відновлення, проведеного місцевим урядом у 2000 році, пляж піддавався реконструкції протягом приблизно п’яти років з метою відновлення і розширення берегової лінії.

Пляж Сондо Пусан

Головна визначна пам’ятка пляжу – канатна дорога над затокою, вона з’явилася ще в 1964-му. Тридцять дев’ять кабінок долають відстань більш ніж в півтора кілометра над водою, причому є кабінки з прозорою підлогою.

пляж сонгдо пусан

Пляж Сондо Пусан красивий і доглянутий. Він бездоганний і м’який для босих ніг. Море теж відмінне.

Читайте також: Сайти для вивчення корейської мови

Він ідеально підходить для купання та інших занять у воді. Зазвичай морські хвилі не сильні. Це також безпечно для малюків, навіть для самих маленьких. Пляж відкритий цілий рік. У літній сезон він офіційно відкритий для людей з 9 до 18 годин, саме в цей час всі зручності та різні послуги доступні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *