10 Чер 2023

Секрети краси кореянок

Секрети краси кореянок

Прекрасно і свіжо виглядати на років 20, коли насправді вже перевалило за 40. Які секрети краси кореянок чи європейці теж мають таку здатність? Пояснення їх «вічної молодості» простою мовою і по пунктах:
Перед тим, як перейти до «секретів» розглянемо основну причину, яка відіграє найважливішу роль в довгої молодості кореянок:

Отже, обов’язковий пункт, який перш за все пояснить вам основну причину їх «довгої молодості» – це товщина їх шкіри, яка в 2-2,5 рази товще, ніж у європейців. А також будова їх азіатського типу обличчя. Справа в тому, що азіатське обличчя, воно не таке «рельєфне» як європейське. Тобто у азіатів як правило немає високих носів, глибоко або високо посаджених очей – все приблизно на одному рівні. Саме тому обличчя старіє повільніше, тому що м’язи обличчя, міміка не так сильно змінюють шкіру. Старечі і мімічні зморшки з’являються пізніше.

Передмова: Як ви знаєте, в Кореї сильно розвинена індустрія краси. Тому варто віддати належне найбільш популярним косметологічним процедурам, які роблять кореянки:

지방 이식 – пересадка жиру в частини обличчя, які того потребують. Наприклад у западини під очима, носогубні складки і т.д. Процедура дуже популярна тому використовується жир самої ж людини, а не сторонні філери.
지방 흡입 – те ж саме, тільки відкачування жиру з обличчя.
리쥬 랑 힐러 – Ін’єкції, які запускають відновлювальні процеси в шкірі. Запускають вироблення еколагена.

Кореянка

І безліч, безліч лазерних процедур. Такі процедури можна зробити і не в Кореї. Але перед відвідуванням косметолога краще уточнити обладнання якої країни вони використовують.

1. Масаж

Один з найважливіших секретів краси кореянок – масаж. Дуже важливий пункт, який 100% працює за рахунок того що покращує циркуляцію крові і лімфу.

2. Захист від ультрафіолету.

Захист Spf і Uv. Сонячний крем – це саме те, без чого в щоденній рутині не обходиться кореянка. Адже ультрафіолетові промені – це одна з найважливіших причин старіння шкіри. Навіть якщо здається, що шкіра «молода» і не потребує захисту Spf і Uv, її потрібно використовувати, просто тому що вона не відновлює шкіру, а запобігає старінню, що набагато важливіше. Адже відновити можна далеко не все.

3. Очищення і регенерація

Особливу увагу кореянки приділяють очищенню. І як правило під очищенням обличчя від косметики мається на увазі не просто ретельне разове умивання, а часом двох або трьох ступеневе очищення за допомогою масла, пінки і міцелярної води. Чому очищення так важливо? Тому що очищення сприяє регенерації шкіри, звільняючи її від надлишку шкірного сала, відмерлих клітин і закупорених пір. Крім того, не очистивши пори як слід перед нанесенням косметики можна не тільки не отримати ніякого ефекту, а й нашкодити шкірі більше, закупоривши пори сильніше.

4. Склад косметики для догляду

Багато напевно чули, що корейський догляд – це багатоступеневий процес, а точніше майже 10-ступінчастий. Є одна важлива деталь, без якої цей процес буде безглуздим або навіть може піти на шкоду – це склад косметики для догляду. Якщо інгредієнти між собою не поєднуються – це може викликати появу почервоніння і іноді навіть висипу, акне. І навпаки, якщо інгредієнти добре поєднуються – ефект від догляду тільки посилюється. Наприклад кислоти AHA / BHA, які покращують колір шкіри і позбавляють від почервоніння краще не поєднувати з вітаміном С.

Корейска косметика

5. Краса шкіри зсередини

Момент, який обов’язково слід взяти до уваги – це те, що корейці п’ють багато води. Вживають багато рідини. Здається, пити воду – такий простий спосіб зробити шкіру красивіше але це одне з найважливіших умов підтримки краси шкіри. Крім того, кореянки дуже люблять страви з великим вмістом колагену, в Кореї це свиняча шкура, а також свинячі і курячі ніжки. Крім цього на корейському ринку представлена ​​велика кількість вітамінів і щоденних добавок з вітамінами С, Е, А, колагеном, всілякими травами, які доступні за ціною і також дуже популярні серед корейців. Так що секрети краси кореянок – це не тільки про зовнішній догляд за шкірою.

6. Зволоження – запорука повільного старіння шкіри

Одна з фішок корейців – це зволоження. І мова навіть не про креми, а про спеціальні зволожувачі повітря, після яких шкіра ніби наповнюється зсередини і стає більш пружною. Такі зволожувачі можна замовити в онлайн магазинах на кшталт Амазон або Аліекспрес. Принцип їх роботи полягає в тому, що вони перетворять звичайну воду в пар. А щоб ефект від зволожувача був більше можна додати в звичайну питну воду для зволожувача пару крапель ефірного масла, будь-якого, на ваш смак.

7. Корейський beauty лайфхак

Один з корейських beauty лайфхаків – близько хвилини – трьох в день приймати таке положення, щоб голова була трохи нижче рівня всього тіла і при цьому дивилася нагору (звичайна поза сидячи на дивані, тільки навпаки). Це положення по-перше покращує циркуляцію крові, що забезпечує приплив до шкіри обличчя корисних мікроелементів. А по-друге за рахунок такого положення на нашу шкіру менше діє закон гравітації, а значить шкіра якийсь час істотно відпочиває.

Ось такі прості секрети краси кореянок, якщо є запитання або просто хочеться поділитись своїми секретами краси, пишіть коментарі, іншим людям буде цікаво дізнатись вашу думку.

One thought on “Секрети краси кореянок

  1. Та ви що, кому це потрібно, людям лінь виконувати всі ці умови, щоб бути красивими, і не віриться, що в Кореї прям всі такі красиві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *