10 Чер 2023

Що потрібно щоб поїхати в Корею

Що потрібно щоб поїхати в Корею

Все що потрібно щоб поїхати в Корею – це знання мови, бажано корейської, так як є багато корейців які не розуміють англійську, віза, розуміння культури і традиції даної країни і звісно гроші.

Для візиту в країну передбачено кілька категорій віз в залежності від мети і тривалості поїздки: туристичні (одноразові і багаторазові), гостьові, ділові.

Для довгострокових візитів знадобиться ділова віза (бізнес віза в Південну Корею, студентська). У кожному індивідуальному випадку список документів може значно відрізнятися, тому краще проконсультуватися з цього питання в посольстві або в візових центрах.

Південна Корея – країна інновацій і традицій, постійного руху вперед і насолоди моментом, кам’яних джунглів і краси гірських хребтів.

Південна Корея

У Кореї все зроблено для людей, особливо в Сеулі, який сам по собі як великий розумний будинок. Але іноземцям іноді доводиться стикатися з труднощами. Здебільшого вони виникають через нерозуміння культури.

Привітання

У Кореї прийнято кланятися при зустрічі. Для іноземців зазвичай роблять виняток, потискуючи руку, але будь-якому корейцеві буде приємно, якщо ви покажете, що знайомі з його культурою.

Вік

“Скільки вам років?” – це друге за популярністю питання після “Як вас звуть?”. І це не випадково.

Саме від вашої відповіді залежить, які знаки ввічливості кореєць буде використовувати і як буде звертатися до вас. Для старших і молодших існують окремі лінгвістичні правила.

Корея

Це поширюється навіть на дітей. Тому не хвилюйтеся, коли кореєць запитує скільки вам років. Він просто хоче бути ввічливим.

Поведінка в транспорті

На цьому пункті спотикаються багато іноземців. Запам’ятайте! У транспорті не можна голосно розмовляти і сидіти. Якщо з розмовами більш-менш зрозуміло, то як бути з сидячими місцями? Сидіти іноземцям в громадському транспорті, звичайно, можна але не скрізь.

У кожному вагоні метро є окремі місця для інвалідів, людей похилого віку і вагітних жінок. Вони зазвичай знаходяться в кінці вагона, відрізняються за кольором від інших і позначені попереджувальними табличками.

Корейці на них не сідають навіть коли всі інші місця у вагоні зайняті. Вам теж раджу наслідувати їх приклад.

Їжа

Корейська кухня

У Південній Кореї культ їжі. Як і в будь-якому суспільстві, тут є свої правила етикету, які варто дотримуватися:

  • Їсти можна починати тільки після найстаршого за столом (повертаємося до пункту про вік)
  • Рис зазвичай їдять ложкою, але палички допустимі
  • Не можна вставляти палички або ложку в рис – асоціюється з поминальними службами
  • Грубо відмовлятися від їжі, яку вам пропонує старший
  • Каганець з рисом завжди повинен залишатися на столі, непристойно його піднімати
  • Грубим вважається говорити з набитим ротом, зазвичай корейці закривають рот рукою
  • Чавкати можна, а іноді навіть потрібно. Так ви показуєте свою повагу до господаря і без зайвих слів схвалюєте смак. Тільки не захоплюйтеся занадто сильно, у всьому потрібен баланс.

В кафе чи ресторані ви обов’язково знайдете на столі глечик з простою водою і футляр зі столовими приборами.

Релігія

У Південній Кореї храм може відвідати кожен. Тільки на вході обов’язково знімайте взуття і головний убір.

Сидять корейці завжди на підлозі, тому в храмах ви не знайдете ніяких лавок або стільців.

У храмі суворо забороняється лежати і сидіти з ногами, випрямленими до вівтаря. Зазвичай корейці моляться на колінах і п’ятах або сидячи по-турецьки.

Корейці взагалі дуже вільно ставляться до віри. Менш 44% жителів зараховують себе до будь-якої релігії, як написано у Вікіпедії. Тобто залишилися 56% вважають себе атеїстами. Як там все насправді, стверджувати, звичайно, складно. Тому ті нюанси врахуйте якщо шукаєте що потрібно щоб поїхати в Корею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *