29 Тра 2023

Що таке k pop cover dance

K pop cover dance

Що ж таке k pop cover dance? K-pop, тобто корейський поп, це не лише музичний жанр, а й ціла культура, у тому числі танцювальний напрямок, який стає все популярнішим за межами Південної Кореї.

Танці – найважливіша складова k-pop. Вихід синглу k-pop виконавця має на увазі під собою вихід кліпу, в якому дуже багато танців. Для створення образу айдола, тобто південнокорейської поп-зірки, поряд із вокальними даними необхідно враховувати його зовнішність, стиль та танцювальні навички. Адже кожен виступ айдолів – це шоу, яке будується не лише за рахунок декорацій, костюмів, виконання пісень, а й танців. Тому майбутні айдоли проводять у танцювальних класах стільки ж часу, скільки і на уроках співу, якщо не більше.

Танцювальний напрямок k-pop заснований саме на сценічній хореографії айдолів. Спочатку розвитку k-pop танці не грали настільки велику роль. Вони виконували декоративну функцію, рухи були простими і незабутніми, а іноді й «вірусними», щоб фанати легко могли їх повторити. На початок третього покоління хореографія сильно зросла, стала досить складною, фанатам тепер важко повторювати її без підготовки до танцю. Саме тому з’явилися заняття з k-pop cover dance.

K pop cover dance – це популярний танцювальний напрямок, який полягає у вивченні хореографії відомих k-pop виконавців, тих самих айдолів, таких як групи BTS та BLACKPINK.

Розучування хореографії айдолів таке популярне не лише завдяки великій кількості їхніх фанатів по всьому світу, але й за рахунок специфіки самих танців. Справа в тому, що k-pop cover dance поєднує у собі різноманітність елементів кількох сучасних танцювальних напрямків. Саме тому необов’язково бути шанувальником корейської поп-культури, хореографія напряму k-pop cover dance здатна знайти відгук у тих, хто хоче розвиватися в танці. А вся річ у тому, що k-pop cover dance здатний розкрити ваш потенціал і захопити світ нової, можливо, ще незнайомої вам культури. Його яскрава подача та стильна музика піднімуть настрій і не залишать вас байдужими.

K pop cover dance

Які саме танцювальні напрямки можна зустріти? Це, звичайно, складні елементи хіп-хопу, які найчастіше виконують бойзбенди. Жіноча хореографія простіша. Серед інших стилів – JazzFunk, House, Dancehall, Locking та Vogue.

Читайте також: Мінхва: корейський живопис

«Фішкою» танцювального спрямування є прості рухи-маркери, які збігаються з текстом пісень за змістом. Таким чином, будь-який фанат може їх запам’ятати, йому необов’язково займатися в танцкласах k pop cover dance.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *