29 Тра 2023

Як можна стати громадянином Південної Кореї

Південна Корея

У кого шансів більше

Згідно південнокорейському імміграційному законодавству, найбільш високі шанси отримати паспорт громадянина держави Південна Корея мають багаті потенційні інвестори в її економіку. Але навіть до таких людей чиновники країни ставляться вельми суворо, жорстко перевіряючи благонадійність своїх можливих нових громадян.

Для отримання паспорта громадянина країни таким людям необхідно в обов’язковому порядку вкласти в розвиток її економіки не менше півмільйона доларів. Крім цього, інвестор зобов’язаний укласти договір про партнерство з однією з державних компаній – цей пункт обов’язковий навіть для тих, хто готовий вкласти в держбюджет країни шалені гроші.

Шлюб з громадянином країни

Ще один варіант отримання південнокорейського громадянства – вступ в шлюбні відносини з громадянином держави. При цьому, іноземний громадянин повинен прожити в шлюбі з громадянином Південної Кореї не менше трьох років. Зареєструвавши шлюб з громадянином країни, іноземець отримує дозвіл на тимчасове проживання на її території з правом його регулярного продовження аж до закінчення трирічного випробувального терміну. При цьому, він не повинен порушувати закон. Як тільки три роки життя в шлюбі закінчаться, іноземець отримує дозвіл жити в країні на постійній основі.

Найпоширеніший спосіб

Третій варіант, яким чином іноземцю можна законним чином отримати паспорт громадянина Південної Кореї – процедура натуралізації. Цей варіант на сьогодні, за статистикою, є найпоширенішим.

Іноземний громадянин, у якого немає родичів в країні, чоловіка / дружини може розраховувати на спеціальну програму отримання громадянства. Вона передбачає кілька умов, а саме:

  • Іноземна особа проживе на території Південної Кореї мінімум протягом п’яти років;
  • Здобувач на отримання права стати громадянином – має бути повнолітній;
  • Він знає мову і звичай цієї країни;
  • Веде економічний активний спосіб життя – тобто, в своєму розпорядженні документи, які підтверджують факт наявності у нього постійного робочого місця і заробітної плати.

При виконанні цих умов, іноземець, після п’ятирічного періоду часу, має всі шанси отримати паспорт громадянина Південної Кореї.

Подвійне громадянство – тільки для дуже привілейованого прошарку

До 2010 року Південна Корея не надавала права на подвійне громадянство. Сьогодні імміграційне законодавство трохи пом’якшало але це право дається не всім. Таке привілейоване право дано тільки тим іноземцям, хто відрізняється видатними економічними, науковими, культурологічними або спортивними здібностями. За особливі заслуги перед державою Південна Корея свої паспорти не видає – на жаль і ах.

Так що, нічого неможливого в отриманні паспорта громадянина Південної Кореї немає – мета ця досяжна, але перепон на шляху до неї потрібно подолати досить багато.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *