29 Тра 2023

Район Ітевон

Ітевон

Ітевон – це район Сеула. Якщо коротко це центр шопінгу, розваг, барів, ресторанів, клубів. Саме тут зосереджено нічне життя міста. Більшість населення району приїжджі з інших країн, так само тут розташована велика військова база США, контингент якої у звільненні відпочиває у місцевих закладах. Коротше повний інтернаціонал. Тут змішалися всі: Африканці, Європейці, Американці, Корейці.

Знаючи англійську на хорошому рівні можна за пару трійку годин знайти цікавих знайомих. Усі веселяться, ходять по барах та клубах. Один змінюючи іншим. Якщо добре поблукати провулками Ітевона, то можна побачити багато цікавого: від написів рідною мовою до найбільшої в Сеулі мечеті, що є сусідами з неоновими християнськими хрестами. Інтернаціональність району проявляється і в громадському харчуванні — ресторани з кухнею різних країн найпростіше знайти саме тут. Кажуть, і борщ із пельменями відшукати можна.

Ітевон

Особливої популярності район набув після азіатських ігор 1986 року та Олімпійських Ігор у Сеулі у 1988 році. А через 11 років, у 1997, Ітевон був названий офіційною туристичною зоною.

Ітевон

При світлі дня цей район (як і весь Сеул) виглядає зовсім інакше: без неонових вивісок і натовпів туристів Ітевон перетворюється на колоритну, але менш блискучу частину міста. Старі будинки, що сусідять з фасадами модних ресторанів, вивіски всіма мовами світу, іноді з помилками і продавці, що розкладають товар прямо на вулиці. Але подивитися на такий «неприкрашений» Ітевон теж буде цікаво.

Читайте також: Region Insa dong – Район Інсадонг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *