29 Тра 2023

Region Insa dong – Район Інсадонг

Region Insa-dong (인사동)

Інсадонг Insa dong (인사동) – це один із найпопулярніших районів Сеула та справжній епіцентр туристичного життя міста. Він розташований у самому центрі південнокорейської столиці і є вкрай мальовничим і цікавим видовищем.

Район Інсадонг займає площу близько тринадцяти гектарів та складається з центральної пішохідної вулиці, до якої примикають численні провулки та алеї. Колись тут жили заможні городяни Сеула, а сьогодні Інсадонг більшою мірою є торговим кварталом. Велика кількість сувенірних крамниць, магазинів, ресторанів, чайних будинків, галерей та стихійних ринків заманюють сюди безліч покупців. Крім того в Інсадонгу часто проводяться різноманітні вуличні фестивалі, вистави та виставки, які також приваблюють чимало туристів.

Region Insa dong (인사동)

В цілому, район Інсадонг – це дуже приємне, жваве містечко, яке рекомендується відвідати для ближчого знайомства з корейською культурою і атмосферою Сеула.

Чоґоса

Зовсім недалеко від Інсадона розташований красивий буддистський монастир Чоґоса (조계사). Якщо йти до нього цілеспрямовано, то простіше рухатись від станції метро Anguk, вихід 6.

Читайте також: Національний музей Кореї

Чоґоса знаходиться в оточенні великих хмарочосів зі скла та бетону, тому виглядає як якийсь оазис традиції в океані модерну та конструктивізму. Серед великих і розлогих дерев стоїть старий дерев’яний храм – весь у різьбленні та розписі, а майданчик перед ним повністю закритий різнокольоровим балдахіном із рисово-паперових ліхтариків. У центрі майданчика дерево, яке ніби прориває цю завісу ліхтариків.

Insa dong (인사동):

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *