25 Бер 2023

Село Букчон Ханок

Букчон Ханок

Ханок означає будинок, збудований у традиційному корейському стилі. А село Букчон Ханок – найвідоміше місце у Сеулі.

Традиційне корейське село Букчон Ханок розташоване в північній частині Сеула по сусідству з палацами Кенбоккун та Чхандоккун та королівською усипальницею Чонме. Село складається приблизно з тисячі типових корейських сільських будинків “ханок”. Це переважно одноповерхові, рідше – двоповерхові будівлі, зроблені з глини, дерева і каменю. Їхня головна відмінна риса – красиві вигнуті дахи, вкриті черепицею. Це найкрасивіший історичний район міста.

Букчон Ханок

Село з’явилося практично одночасно з заснуванням Сеула більш як шість століть тому.

Це місце – одне з небагатьох місць у Сеулі, які зберегли свою традиційну корейську історію. Історія села перегукується з династії Чосон, що правила з 1392 по 1910 рік, отже їй понад 600 років. У ті часи члени королівської родини, аристократи, багаті громадяни та урядовці жили в багатьох резиденціях ханок у селі.

Отже, ханок, або традиційні корейські будинки – найвизначніша особливість цього красивого села. Ханок створюються лише з натуральних матеріалів: деревини червоної корейської сосни, землі та каменю.

Як дістатися до селища?

Метро – найкращий спосіб дістатися до села. Ви можете легко отримати доступ до села через вихід станції метро Anguk № 2 лінії метро Сеула 3 (Помаранчева лінія).

Букчон Ханок

“Ханок вілладж” – це справжній музей просто неба. Кожен куточок розповідає нам свою історію, пов’язану із життям району. Крім цього в селі можна взяти участь у різних культурних заходах: зробити кімчі або спробувати одягнутися в національний одяг та поспостерігати за барвистою чайною церемонією в одному з численних чайних будинків. Вирушаючи на прогулянку в Букчон Ханок, заздалегідь подумайте про зручний одяг та взуття.

Читайте також: Пляж Сондо Пусан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *