7 Лют 2023

Бренд Bosnic відгуки

Bosnic

Bosnic – це популярний корейський бренд косметики для волосся, який спеціалізується на створенні професійної косметики. Він є донькою компанії Bon Cosmetics, яка була заснована у 2005 році. Бренд прославився завдяки високій ефективності своєї продукції, а також цілющим інгредієнтам у її складі.

Даний бренд вважає своїм обов’язком створювати засоби для волосся, використання яких легко замінить походи в дорогі перукарні та салони краси. Хітом компанії є Арганова олія для волосся Bosnic Argan Oil Blue Label – лікувальний склад зможе відновити сухе та пошкоджене волосся. Також масло для волосся чудово захищає від високих температур при укладанні та запобігає пошкодженню волосся.

Читайте також: Бренд Lador відгуки

Продукція включає доглядаючі, що фарбують і фіксують засоби для волосся. Але всі вони мають також і лікувальний ефект. Косметика містить активні речовини, більшість із яких складають гідролізати. Отримані шляхом гідролізу молекули можуть проникати в найглибші шари волосся, активно відновлюючи їх структуру та покращуючи зовнішній вигляд.

Bosnic

У складі продукції Bosnic є висока концентрація вітамінів, протеїнів, амінокислот та інших цінних компонентів, таких як колаген, кератин та бетаїн. Такий лікувальний склад не завдає шкоди волоссю та шкірі голови, не викликає алергії та інших побічних ефектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *