10 Чер 2023

Бренд Coxir та відгуки

Бренд Coxir

Дана корейська косметика з’явилася на ринку зовсім недавно – бренд Coxir заснований у 2018 р. Проте їм не довелося довго завойовувати популярність, бо бюджетні ціни та органічний склад, швидко знайшли відгук у покупців. Тим більше, що вони, по суті, є недорогими аналогами статусного бренду CosRX і не приховують це – дизайн упаковок практично ідентичний. Причому як косметик не програє.

Історія бренду

Новий бренд косметики Coxir запустила велика компанія NOKSIBCHO, під заступництвом якої відкривалася ще одна корейська марка – The Skin House. Її успіх у зарубіжному сегменті став основою для відкриття наступного напрямку.

Зосередилися вони на повністю органічні склади та вирішення різних проблем зі шкірою – для цього бренд має 6 повноцінних ліній косметики з різними властивостями. Тому заплутатися при виборі їх не вийде: все просто, зрозуміло і доступно. На це натякає навіть нетиповий для корейської косметики короткий дизайн засобів.

Бренд Coxir

Основні компоненти

Найчастіше у складі продукції з лінійок Coxir використовуються такі інгредієнти:

  • Фактор EGF – поліпептид, що стимулює регенерацію клітин шкіри. Завдяки цьому епідерміс швидше оновлюється, а процеси загоєння ранок пришвидшуються.
  • Пептиди – сполуки амінокислот, необхідних будови клітин. Вони можуть зміцнювати стінки судин, вирівнювати поверхню шкіри та активувати процес її відновлення. Пептиди здатні уповільнювати старіння.
  • Колаген – протеїн, який разом із еластином формує каркас шкіри. У міру дорослішання кількість колагену зменшується і починають з’являтися зморшки. Якщо заповнювати його нестачу, еластичність підвищиться і контури стануть чіткішими.
  • Муцин чорного равлика – один із найефективніших засобів для омолодження. Він має потужні регенеруючі і загоювальні здібності, бореться з рубцями і пігментними плямами, а також вирівнює колір.
  • Вітамін С – сильний антиоксидант, який нейтралізує шкідливий вплив від вільних радикалів та зміцнює судинні стінки. Крім того, він освітлює та оновлює поверхню шкіри, а також перешкоджає закупорці пор.
  • Зелений чай – рослина, відома своїм сприятливим впливом. Такий екстракт підтягує, проблемні ділянки – заспокоює та загоює і т.д. Для всіх типів шкіри зелений чай корисний звуженням пір та розгладжуванням дрібних зморшок.

Бренд Coxir

Незважаючи на натуральність складу, вся продукція яку представив бренд Coxir є гіпоалергенною, і це підтверджено багатьма сертифікатами відповідності та клінічними дослідженнями.

Читайте також: Косметика Bergamo відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *