10 Чер 2023

Чому корейська косметика від Atomy так популярна

Atomy

Atomy (Атомі) – корейська компанія, що прославилася натуральними і безпечними продуктами для здоров’я, засобами для будинку, косметикою та іншими товарами повсякденного вжитку.

Компанія Атомі працює з 2009 року. У 2010 році вийшла на міжнародний рівень. У 2015 році Атоми стала абсолютним лідером в Кореї з експорту та продажу продукції.

Завдяки власним дослідницьким центрам і лабораторіям, у Атомі широкий асортимент. Умови зберігання і транспортування на вищому рівні, а продукти захищені від підробки. Розповсюдження продукції преміум класу йде шляхом мережевого маркетингу через інтернет-магазин компанії.

Офіси та склади знаходяться в 13 країнах: Південна Корея, США, Японія, Канада, Таїланд, Тайвань, Сінгапур, Камбоджа, Філіппіни, Малайзія, Індонезія, Мексика і Австралія.

Перспективи розвитку у компанії Atomy на українському і інших ринках планети величезні. Продукція щоденного споживання преміум класу за найкращою ціною від виробника різних товарів підходить кожній родині.

Краса і здоров’я жителів Південної Кореї є важливою складовою їх основних цінностей. Тому і на турботу про свою зовнішність корейці витрачають велику кількість часу і коштів. Догляд за шкірою обличчя, тіла і волоссям – це обов’язкові пункти в розпорядку дня кожної кореянки незалежно від її соціального стану, віку і статусу.

Здорова чиста шкіра обличчя – це еталон краси мешканок Кореї. А макіяж – прекрасне доповнення, яке підкреслює природну красу. Тому виробники корейської косметики прагнуть до того, щоб продукція для догляду за шкірою і волоссям була високої якості і доступна за ціною.

Корейська косметика: основні властивості та відмінності від європейської

Розвинена індустрія краси в Кореї забезпечує виробництво косметики класу люкс самих різних найменувань: від бальзамів для волосся і відомих всьому світу ВВ-кремів, патчів для очей і пілінгів в нехитрих упаковках з милими написами і малюнками.

Південнокорейська косметика принципово відрізняється від європейських аналогів. На відміну від технологій, які застосовуються для виготовлення косметичної продукції в країнах Західної Європи, корейська косметика виробляється без використання тваринних жирів і хімічних складових. Виробники постійно вдосконалюють косметичну продукцію, використовуючи традиційні рецептури, адаптовані до сучасного ритму і способу життя.

У своїх численних відгуках звичайні споживачі, б’юті-блогери і професійні косметологи відзначають, що корейська косметична продукція:

  • якісна;
  • безпечна;
  • натуральна (екологічно чиста);
  • найкраща по співвідношенню «ціна – корисний вплив на шкіру»;
  • позитивно впливає, а не тільки маскує недоліки;
  • гіпоалергенна: природні компоненти позитивно впливають на шкіру і сприймаються нею;
  • популярна і дієва (заявлений виробником ефект досягається, а не тільки гордо красується на етикетці продукту).

В Каталог Атомі входить різноманітна продукція – косметика, товари для дому, товари для дітей, одяг, продукти харчування, чай, кава, БАДи, побутова техніка і багато іншого.

Але косметичні засоби преміум класу – це основа Atomy

Косметика Atomy відноситься до екологічно чистих елітних косметичних засобів і може стати хорошим вибором навіть для дуже чутливої ​​шкіри, оскільки в ній відсутні популярні продукти нафтохімічної промисловості.

В клінічну систему Atomy входять органічні речовини і екстракти трав.
Косметика практично повністю складається з «живих» інгредієнтів. Такі натуральні засоби найкращим чином сприймаються шкірою і дають 100% ефект – живлять, насичують шкіру вологою, відновлюють, омолоджують і захищають її. Рослини і трави, з яких виготовляється натуральна косметика, вирощуються в екологічних місцях, а при їх зборі використовується повністю ручна праця.
Косметика ATOMY не містить штучних домішок, тому не дратує навіть саму чутливу шкіру.
Тонкий аромат органічних екстрактів, ніжна текстура цих коштів подарують незабутньо приємні моменти.
Особливо ця косметика буде актуальна в регіонах з незадовільною екологічною обстановкою (промислових містах, поблизу атомних станцій), де навколишнє середовище, продукти харчування і вода несприятливо впливають на шкіру. І саме цікаве, що особливістю такої косметики є відсутність звикання і накопичувальний ефект. Ось чому компанія Atomy стає з кожним роком такою популярною і необхідною.

2 thoughts on “Чому корейська косметика від Atomy так популярна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *