10 Чер 2023

Сайти для вивчення корейської мови

Сайти для вивчення корейської мови

Той, хто хоч раз глянув на корейський, знає, що це не найпростіша мова для вивчення, але для тих, хто думає про його вивчення, є кілька відмінних веб-сайтів, які допоможуть вам вивчити корейську. Нижче ми підготували для вас сайти для вивчення корейської мови:

 1. Helenlang
 2. Duolingo
 3. Book2
 4. Lingust
 5. Dict.naver
 6. Howtostudykorean
 7. Koreanclass101
 8. Ru.forvo
 9. Koreanspace
 10. Lingq
 11. Hangugo
 12. Hosgeldi
 13. Hangul
 14. FluentU

Helenlang.ru – проект репетитора Олени Маслової. Автор пропонує відеокурс для новачків, уроки для початківців і туристів, навчання читанню, розбір національних пісень, ділиться особистим досвідом і дає рекомендації. Для комфортного користування сайт поділений на категорії:

 • Відео курс для нульового рівня. Вчимо алфавіт. Тренуємо читання і вимову.
 • Корейська для спілкування. Дізнаємося корисні фрази. Готуємося до подорожі в Корею!
 • Уроки читання і перекладу. Тренуємо вивчене в контексті.
 • Розбір корейських пісень. Тренуємо слух. Вдосконалюємо вимову.
 • Ефективне вивчення. Поради, досвід, методики.
 • Все про Корею і корейців. Туризм, культура, пам’ятки, кухня, краса, здоров’я.

Duolingo – це весела інтерактивна платформа, в якій використовується навчання ігрового стилю і дистанційне повторення, щоб допомогти вам вивчити словниковий запас і граматику способом самопізнання.

Book2 – goethe-verlag.com – займатися за методикою Book2 можна двома способами:

 • Завантажити аудіокурс в форматі MP3 і слухати в будь-який зручний час.
 • Слухати уроки прямо на сайті, маючи перед очима текст аудіокурс.

Структура аудіокурсів проста: спочатку ви почуєте номер і тему уроку, а потім фрази і пропозиції – все це буде вимовлятися один раз по-російськи і два рази по-корейські чоловічим і жіночим голосами.

Для тих, кому необхідно не тільки чути, але й бачити промовлене, буде хороша робота з сайтом. На тій же сторінці, де ви завантажили аудіокурс, є пункт “Розмовник”: він і допоможе додатково тренувати ваші навички в режимі онлайн.

Lingust.ru – сайт дуже хороший, доступний. Навіть, якщо ви вважаєте, що у вас немає нахилів до вивчення мов, Ви самі не зрозумієте, як вже після декількох уроків, можете, нехай примітивно але висловлюватися (наприклад, “стіл білий”, “собака під столом “)! І, що найголовніше, трохи розуміти! Є люди які за півроку не могла засвоїти те, що тут зрозуміли за пару тижнів. Загалом, величезний плюс!

корейський

Переваги:

 • безкоштовно
 • доступно, зрозуміло, легко
 • текстові вправи
 • аудіо
 • посилання на книги.
 • є можливість коментувати, ставити запитання

Dict.naver.com – електронний російсько-корейський словник, що включає слова від застарілих до ультрасучасних. Користуватися ним просто – достатньо ввести у відповідне віконце слово російською. Відмінність ресурсу від аналогів в тому, що за запитом видається не тільки переклад, а й приклади часто вживаних фраз з словом яке шукаєте, а також вказується, до якої частини мови воно належить. Є редактор введення IME, авто-заміна невірно набраних букв в запитуваному слові і інші функції.

Howtostudykorean.com – англомовний ресурс, не тільки пропонує безкоштовні уроки корейського, а й обіцяє зробити процес навчання максимально простим. У кожен з семи блоків включені по 25 уроків, кілька вікторин та модульні тести.

Перші три блоки призначені для початківців вивчати основи читання, граматики, наступний актуальний тих для хто володіє корейським на середньому рівні, три кінцеві – для людей які освоюють просунуті ступені. Є аудіосупровід, рубрика з додатковим матеріалом. Пройшовши всі уроки, отримаєте словниковий запас з 9000 корейських слів і розуміння всіх граматичних особливостей мови.

Koreanclass101.com – подкаст багаторівневої серії з щотижневим оновленням онлайн-уроків корейського. Заняття побудовані не за класичними канонами, а набагато простіше: діалоги позитивні, ситуації оригінальні, в сюжетних лініях відчувається прив’язка до сучасного життя. Передбачені мобільні додатки і програми для комп’ютерів. У скарбничці проекту – понад 1800 аудіо – і відеоуроків, словник. Форум спільноти досить жвавий, ведеться регулярне обговорення уроків.

Ru.forvo.comнайбільший в світі довідник вимови. Тут ви знайдете мільйони слів на різних мовах, вимовлених їх носіями. Історія: Forvo був створений в 2008 з основним завданням поліпшення розмовних взаємин між культурами за допомогою створення платформи, на якій користувачі могли б ділитися вимовою слів на своїй рідній мові і слухати слова, вимовлені носіями мови. Сьогодні Forvo є найбільшою довідковою онлайн-базою вимови з більш ніж трьома мільйонами слів, вимовлених на 390 мовах.

Koreanspace.ru – досить старенький сайт який пропонує збірку уроків для вивчення:

 • Уроки від KoreanSpace – наші 16 уроків для початківців. Ви можете вивчати кожен урок самостійно, і виставляти домашнє завдання на перевірку;
 • Картки зі словами – ви можете роздрукувати картки, і вчити по ним слова – це один з найефективніших способів, поповнити свій словниковий запас;
 • Тематичний словник – має велику кількість слів і постійно доповнюється.
 • Відеоуроки

Lingq.com – пропонує тексти, підкасти на для учнів різних рівнів – від beginner до advanced. Користувач сайту читає текст, одночасно слухає його. З слів можна скласти картки, їх завантажити в мобільний телефон або отримати поштою.

Hangugo.ru – сайт заснований на матеріалах підручників “Національного інституту міжнародної освіти Республіки Кореї”, також були використані матеріали підручників Корейської школи Вон Гван, Самовчителя корейської мови (К.Б. Куротченко, М. В. Леонова), підручника Верхоляк, матеріали по граматиці Університету Йонсе і матеріали з зниклого сайту Koreanbook. Аудіо та відео матеріали надаються в ознайомлювальних цілях, як доповнення до уроків корейського. Граматика для початкового, середнього та просунутого рівня, є тексти для тренування читання. До кожного уроку даються письмові завдання, які допоможуть вам навчитися будувати фрази на корейській мові, також в кожному уроці є аудіо матеріали для відпрацювання вимови.

Hosgeldi.com – словниковий тренажер, що дозволяє навчитися абсолютно будь-якій мові. Зручний і простий формат навчання. Якщо займатися по 10-15 хвилин в день за кілька місяців можна досягти досить хороших результатів. Навчання проходить в такому стилі, дається корейське слово і багато варіантів відповідей на нього і ви повинні вгадати. Ведеться статистика процентна, співвідношення спроб до правильних відповідей.

Hangul.ru – безкоштовний освітній сайт, який надає зручний інтерфейс для вивчення корейського алфавіту «Хангиль» з російським перекладом і вимовою для початківців: озвучування букв при натисканні і при наведенні, транскрипція російською (запис звуків російськими буквами), МФА транскрипція, методичні рекомендації для швидкого і ефективного навчання.

FluentU – якщо ви хочете попрактикуватися в аудіюванні і чути природні діалоги носіїв мови, ви не помилитеся з FluentU. На FluentU є величезна база даних відео, до якої ви можете отримати доступ, щоб подивитися відео носіїв мови. Єдиним недоліком є ​​те, що вам потрібно платити, щоб користуватися їх послугами, але вони пропонують безкоштовну пробну версію, щоб ви могли випробувати її і подивитися, чи підходить вона вам, перш ніж робити покупку.

Корея

Корейська зараховується до ввічливих мов світу, адже тільки в ньому є спеціальні суфікси, які демонструють повагу до співрозмовника або об’єкту розповіді. Надіємось, що сайти для вивчення корейської мови які ми підготували, допоможуть вам краще і ефективніше навчатися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *