10 Чер 2023

Скільки слів в корейській мові та рівні

Скільки слів в корейській мові

Скільки слів в корейській мові? Приблизно 50 000. Які рівні володіння корейською існують – рівні називаються гипами. Усього виділяють 6 гипів, і їх можна порівняти з шістьма рівнями володіння англійською від А1 до С2. Перший гип – початковий, як рівень А1 в англійській мові.

Перший гип. Людина знає базову граматику і може розмовляти на основні теми, наприклад, розповісти про себе, щось купити в магазині або замовити їжу, ставити прості запитання. Словниковий запас тут оцінюється приблизно 800 слів.

Другий гип – початковий просунутий, передпороговий – схожий на англійську А2. Людина може вести прості розмови, пов’язані з повсякденними справами – відповісти на телефонний дзвінок, попросити про позику, спитати дорогу. Словниковий запас – приблизно 1500-2000 слів. Також обов’язково вміти використовувати різні стилі мови залежно від ситуації – формальної чи неформальної. З цим гипом вже можна подорожувати Південною Кореєю. Якщо активно вивчати мову, то дійти до другого гипу можна за 6—8 місяців.

Зазвичай люди вчуть мову з нуля і доходять до другого гипу за 2,5 року. Так багато часу витрачають, бо зазвичай вчуть мову не регулярно. Наприклад, можна місяць займатися щодня, а потім зовсім не займатись два місяці. Думаю, у багатьох людей страждала мотивація, бо не було викладача, який би стежив за прогресом.

Третій гип – середній, як B1 англійською. Людина з цим рівнем може без проблем користуватися мовою у повсякденному житті – порозумітися в більшості ситуацій, описати свої враження, обґрунтувати свою думку, прочитати чи написати листа.

Четвертий гип – середній просунутий, аналог англійської В2. З таким рівнем можна розуміти прості новини та газетні статті, розмовляти на соціальні та абстрактні теми, говорити про корейську культуру, розуміти ідіоми, що часто використовуються, – стійкі словосполучення. Зазвичай цього рівня достатньо, щоби влаштуватися на роботу.

П’ятий гип – просунутий, як С1 англійською. Цей рівень підходить для роботи. З ним можна без проблем розуміти та використовувати висловлювання, що стосуються навіть незнайомих аспектів політики, економіки, суспільного життя та культури.

І шостий гип – досконалий. Люди з цим рівнем спілкуються мовою без жодних труднощів, хоч і не так, як носії з університетською освітою. Вони розуміють практично все і можуть вільно говорити на будь-яку тему. Якщо ви вже вивчаєте корейську мову, можете перевірити рівень за допомогою онлайн-тесту. А щоб визначити свій рівень володіння мовою точніше, доведеться скласти іспит Test of Proficiency in Korean – TOPIK.

Скільки слів в корейській мові

Скільки слів потрібно знати для TOPIK 1?

1 рівень – 735 слів, 45 граматичних форм; 2 рівень – 1835 слів; 90 граматичних форм; 3 рівень – 3490 слів, 157 граматичних форм; 4 рівень – 4095 слів, 224 граматичних форм.

Читайте також: Корейські цифри

Скільки слів в корейській мові? 50000. Але не обов’язково знати всі щоб вільно розмовляти корейською, потрібно орієнтуватися по рівню володіння – гипи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *