10 Чер 2023

Чумова сімейка: Зомбі на продаж

Корейські фільми

Рік: 2019 2019
Виробництво: Корея
Жанр: Комедія, Жахи, Фантастика
Режисер: Лі Мін-Дже
Актори: Чон Дже-ен, Кім Нам-гиль, Ом Джі-он, Лі Су-Ген, Чон Га-рам, Пак Ін-хван, Кім Гі-Чхон, Чон Бе-су, Ку Бон-ун, щін Джон- Гин
Слоган: –
Обмеження: глядачам, які досягли 18 років
Тривалість: 112 хв.
Уражені вірусом натовп мерців захопили центр міста і рушили до передмістя. Тут за межею знаходиться остання заправка, в якій від чуми перетворення, сховалася сім’я господаря. Однак зупинити атаку спраглих плоті зомбі не вдається і в результаті втечі укушений дідусь ледь не гине. Він дивним чином починає молодіти, перетворюючись в мертвого красеня, який здатний розуміти і реагувати на живих людей.

Перебравшись до села, підприємливий герой розуміє, що його «Чумова сімейка: Зомбі на продаж» може влаштувати для кожного зневіреного, виживати в такому світі. Він запрошує заможних втікачів отримати чарівний укус і більше ніколи не хвилюватися за своє життя. Складність лише в тому, що в столиці з’явився загін озброєних борців з нечистю, які роз’їжджаючи на укріпленому фургоні очищають сектор від божевільного натовпу. З’ясувавши, хто є джерелом появи нового виду мерців, вони вирішують силою захопити селище, в якому вже закріпилися зомбі покликані дідом захищати своїх родичів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *