14 Кві 2021

Екстремальна робота

Корейські фільми

Рік: 2019
Виробництво: Корея
Жанр: Комедія, Кримінал
Режисер: Лі Бен-хон
Актори: Рю Син-нён, Лі Хані, Чин Сон-Гю, Лі Дон-хви, Кон Мен, Хо Джун-сік, Сон Ен-Гю, щін Ха-Гюн, Кім І-сон, Про Джон-се
Бюджет $ 5 800 000
Слоган: –
Обмеження: глядачам, які досягли 16 років
Тривалість: 111 хв.

Нахабний торговець кокаїном укладає угоди прямо перед управління поліції, прикриваючись відвідуванням ресторанчика домашньої кухні. Його неможливо звинуватити, важко простежити і практично немає фактів протизаконної роботи. Команда детективів марно намагається підібратися до обережного бандита але герої впевнені, що їх «Екстремальна робота» за кілька днів має окупитися. Успіхом стає піймання довіреного помічника гангстера під час масової вуличної бійки.

Він повідомляє, що скоро в ресторані пройдуть збори всіх кланів мафії, щоб вибрати лідера і домовитися про час поставки великої партії. Приходить час героям видаючи себе за кухарів влаштуватися працювати на кухню. Використовуючи методи вживання в образ, поліцейські готують їжу по дивними рецептами, вже забутими звичайними жителями. Приготовлені страви миттєво стають предметом обожнювання відвідувачів. За них б’ються, їх намагаються вкрасти, їх підробляють але при цьому виникає загроза, що злочинець стурбований такою увагою до свого місця зустрічей може перенести збори в невідому точку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *