29 Тра 2023

Корейські фільми про любов топ 15

корейські фільми

У відносинах ви чи ні це прекрасний час, щоб подивитися хороші корейські фільми про любов.

1. Хлопець-перевертень (2012)

Корейські фільми про любов

Цей фентезійний любовний роман в якому грає головну роль Сон Джун Ки і Пак Бо Ен, розповідає про самотню дівчинку і хлопця оборотня. Цей фільм один з найуспішніших корейських мелодрам за весь час і зовсім справедливо! Ця романтична історія абсолютно точно зачепить ваше серце!

2. Пам’ятна мить (2004)

Пам'ятна мить (2004)
S3

“Пам’ятна мить” з Сон Е Джин і Чон У Сонома і цей фільм, який виразно зачепить вас до сліз. Сон Е Джин грає модельєра на ім’я Су Чжин, який зустрічає і закохується в робочого-будівельника Чул Су. Їх епічний любовний роман починається, коли Су Чжин дізнається, що у неї є хвороба Альцгеймера, яка змушує її втрачати спогади. Цей фільм покаже вам, як любов дійсно може подолати все.

3. Страсний четвер (2006)

Пам'ятна мить (2004)

Фільм на основі бестселера Gong Ji Young, про те, що стати іншою людиною – справжнє диво. Люди, які дійшли до краю, яким не те, що хтось дорогий, їм своє життя не дороге і виявляються в змозі допомогти один одному, полюбити і пробачити.

4. Краса всередині (2015)

Корейські фільми про любов

Чудовий акторський склад: Пак Шин-хе, Хан Хе-джу, Лі Бом-су, Пак Со-джун, То Джі-хан, Чхон У-хі, З Ган-джун, Кім Хі-он, Сон Сон-Чхан, Пе сон-у. У Чжин має одну дуже цікаву особливість: вранці, коли прокидається, він стає зовсім іншою людиною. Протягом довгого часу щодня він живе новим життям. Але одного разу У Чжин зустрічає І Су. І як же будуть будуватися їхні стосунки?

5. Введення в архітектуру (2012)

Корейські фільми про любов

У головних ролях: Ом Те Розум, Хан Га Ін, Лі Дже Хун і Сюзі, цей фільм розповідає про перше кохання, яка має продовження через 15 років.

6. Настрій того дня (2016)

корейський фільм

Хочете забути про все навколо? Або, може бути, вам просто необхідно підняти собі настрій? Тоді саме час прилягти на диван і включити корейський фільм «Настрій того дня». Незнайомі чоловік і жінка випадково зустрічаються в поїзді. З моменту їхнього знайомства починається історія, довжиною в один день.

7. Перше кохання мільйонера (2006)

Перше кохання мільйонера (2006)

Неможливо уявити цей список без фільму “Перше кохання мільйонера”, фільм розповідає історію Кан Дже Кёна, якого зіграв Хен Бін, цей персонаж зарозумілий і неприємний багатий син, який змушений перейти в нову школу в сільській місцевості. Він ненавидить її, але зустрічає Чой Юн Хван (Лі Ен Хі), яка не схожа на інших дівчат, яких він коли-небудь зустрічав. Двоє поступово стають ближче і закохуються одне в одного, поки Дже Кен не впізнає великий секрет Юн Хван, який змінить їх долю.

8. Різдво в серпні (1998)

Різдво в серпні (1998)

Це один з найсумніших корейських романтичних фільмів всього часу. Хан Сік Кю в головній ролі, як власник невеликої фотостудії. Його життя йде звичайної низкою до тих пір, поки він не зустрів Та-рим (Шим Ин Ха).

9. Завжди (2011)

фільм корея

Фільм з Хан Хе Чжу, який розповість про найглибші почуття. “Завжди” є фільмом, який можна дивитися багато разів, не втомлюючись від нього. Хан Хе Чжу грає дівчину на ім’я Чжон Хва, розумну і невинну, яка є сліпою. З Чжі Соп грає Чхоль Міна, колишнього боксера з непростою долею. Ці двоє швидко закохуються одне в одного і це почуття змінює їх долі і допомагає впоратися з труднощами.

10. Класика (2003)

корейські фільми

“Класика” розповідає історію першого кохання, в головних ролях: Сон Е Чжин, Чо Ін Сон і Чо Син У. Студентка на ім’я Чи-хе закохується в Сан-міна, старшокурсника та члена театрального гуртка. Але Сан-хв користується в університеті великою популярністю і всі дівчата його обожнюють. Одного разу, прибираючи в кімнаті, Чи-хе знаходить коробку з листами, що залишилися після матері. Читаючи листи, дівчина дізнається про її перше кохання. Влітку 1968 мати Чи-хе їде на канікули в село до дідуся і зустрічає там хлопчика на ім’я Чун-ха. Двоє закохуються одне в одного але їм доводиться розлучитися.

11. Сумна історія кохання (2009)

Сумна історія кохання (2009)

Кей і Крим знайомі ще зі шкільної лави, живуть разом, люблять одні і ті ж речі. І звичайно ж люблять один одного. Іноді їм не потрібні слова, щоб зрозуміти, що відбувається з іншим. І що ж робити, якщо розставання наближається швидко і незворотно? На що вони готові піти? Чи залишаться вони разом або ж обставини виявляться сильнішими? Це довга історія любові. Сумна історія.

12. Біль (2011)

корея фільм

Інший романтичний фільм з Квон Сан У для списку. У цьому фільмі він грає Нам Суна, хлопця, який нездатний відчувати біль. Одного разу, він зустрічає дівчину на ім’я Чжу Дон Хен (Чон Ре Вон), яка хвора на гемофілію і повна його протилежність. Ці двоє закохуються одне в одного і відправляються в романтичну подорож, де їх відмінності безперервно перевіряються.

13. Спокуса вовків (2004)

Спокуса вовків (2004)

Цей класичний підлітковий роман з кінозірками: Кан Дон Воном, Чо Хан Сонома і Лі Чхон А. Звичайна школярка переїжджає в Сеул, до своєї матері. І незабаром в неї закохуються двоє найпопулярніших і найкрасивіших хлопців в місті. Ви повинні подивитися фільм, щоб побачити кого з цих хлопців вона вибере.

14. Любовний прогноз (2015)

Любовний прогноз (2015)

Картина розповість історію кохання між учителем початкової школи Чжунсу (Лі Син Гі) і метеорологом ХёнУ (Мун Чхе Вон). Ці двоє є повна протилежність. Варто подивитися, як вони закохаються один в одного!

15. Нахабне дівча (2001)

Корейські фільми

Цей фільм вважається класичною романтичною комедією і пройшов випробування часом, фільм на всі часи. Чон Чжі Хен грає нахабну дівчинку, яка закохується в персонажа, якого зіграв Ча Те Хен. Вона створює для нього божевільні пригоди, безперервно перевіряючи його любов.

Читайте також: Корейські дорами про школу

А які ви знаєте корейські фільми про любов? Пишіть в коментарі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *