10 Чер 2023

Корейські фільми про зомбі

Корейські фільми про зомбі

Вітаю вас в блозі Пд Корея! Ми підготували для вас корейські фільми про зомбі які можливо ви ще не переглядали, список фільмів:

  • Книга Судного дня

Три унікальні історії про людське самознищення у сучасну еру високих технологій. В надії відновити гуманне співчуття у наш байдужий час, фільм демонструє альтернативну сторону справжнього людства. Ви станете свідком світу майбутнього, де на вас чекає серія несподіваних історій. Усі ці історії відбуваються на Землі.

  • Вижити

Молодий ледар збирався провести черговий день як завжди – за відеоіграми, але раптово в Сеулі відбувається прорив зомбівірусної інфекції. Поки епідемія набирає обертів, і сусіди по невеликому житловому комплексу кидаються в паніці, розповсюджуючи заразу, хлопець встигає забарикадуватися у квартирі. Через деякий час він помітить, що в будинку навпроти так само як і він ховається дівчина.

  • Королівство зомбі: Історія Ашинь

Дівчинка Ашинь із племені чжурчженів разом із сім’єю живе біля північних кордонів Чосона. Їхньому селі вже більше 100 років, тому корейці до них звикли, але все одно вважають нижче за себе. Батько дівчинки шпигує для начальника чосонського військового табору, і коли в лісі виявляють 15 вбитих мешканців іншого войовничого села чжурчженів, йому доводиться поширювати чутки, що вони стали жертвами тигра. А тим часом Ашин вирішує вилікувати хвору матір за допомогою знайденої в лісі загадкової синьої квітки.

  • Прорив

Чосон, країна знаходиться під п’ятою династією Цин і платить данину. Невдоволені подібним станом речей будують змову проти імператора. У голландських купців змовники купують вогнепальну зброю і разом із нею заносять у країну вірус, який перетворює людей на божевільних м’ясоїдних тварин. Намагаючись врятувати від смерті сім’ї спійманих сподвижників, лідер повстання наслідний принц Лі Він убиває себе на очах короля, але перед цим шле лист молодшому братові в Цин із проханням повернутися. Принцу Лі Чхону непогано жилося і в Китаї, жодних претензій на чосонський трон у нього немає, і він повертається на батьківщину лише для того, щоб забрати в Цин вагітну братову дружину.

  • Історії жахів

Фільм складається з п’яти історій: «Початок»: Учениця середньої школи, Чжи Вон, викрадена серійним убивцею. Вбивця може піти спати лише тоді, коли він слухає страшні історії. Сподіваючись врятуватися, Чжі Он починає розповідати йому страшні історії, які вона знає. Мама телефонує і попереджає дітей, що скоро прийде кур’єр з коробкою, але вони не повинні відчиняти йому двері і забрати коробку тільки після того, як він піде… Але діти не знають, що зловісний кур’єр чекає їх… 

“Нескінченний політ”: Серійного вбивцю, який вбив десять жінок, заарештовує поліція і перевозить до Сеула для подальшого розслідування, за іронією долі, його перевозять у тому ж літаку, де він убив останню жертву – стюардесу… Екіпаж вкотре змушений перенести кошмар і вступити в бій із жорстоким психопатом. 

Корейські фільми про зомбі«Секретний рецепт»: На основі відомої корейської казки «Гонджі та Пекджі». Одного разу Гонджі виходить заміж за багатого та гарного хлопця Мін. Але вона відчуває тривогу через ревнощі її зведеної сестри Пекджі. Щоб виглядати як Гонджі і привернути увагу Мін, Пекджі зробила пластичну операцію. Лікар швидкої допомоги підозрює, що вона заражена і намагається позбавитися дівчинки та її матері, але на його шляху встає добра медсестра, яка всіма силами намагається врятувати дівчинку.

  • Поїзд у Пусан

Маленька Су-ан живе разом із своїм батьком у Сеулі. Її мати після розлучення перебралася до Пусана і залишила дочку чоловікові. На свій день народження дівчинка дуже хотіла побачити маму, тож разом із батьком вони сіли на потяг і вирушили до Пусана.

Читайте також: Корейські фільми про любов топ 15

Але сталося страшне. Японію вразив страшний вірус, який перетворював людей на мутантів. Люди в поїзді виявилися єдиними, хто поки що був не заражений. Їм довелося 42 кілометри шляху боротися за своє виживання.

  • Поїзд в Пусан 2: Півострів

З моменту появи страшного зомбі-вірусу минає чотири роки. Вся Південна Корея знаходиться в блокаді, а її територією бродять мільйони кровожерливих чудовиськ.

Ми знайомимося з колишнім солдатом, який вирішив пробратися в закриту зону і на власні очі побачити всі події, що там відбуваються. Незабаром чоловік дізнається, що тут все ще проживають люди, які вже давно втратили свій істинний вигляд і стали загрозою значно страшнішою, ніж зомбі. Настають запаморочливі дні, які змусять мандрівника поглянути на події, що відбуваються навколо, зовсім іншими очима.

  • Дивна родина: Зомбі на продаж

У корейській глибинці звичайна сім’я живе на заправці, що працювала, і у кожного її члена свої життєві пріоритети і відмінна від інших думка, як треба вести бізнес і  літній глава сімейства і зовсім хоче кинути все і поїхати на Гаваї. Якось у село потрапило зомбі і кусає дідуся. Трохи полежавши в гарячковому поті, дід приходить до тями сильно помолоділим. Сімейство вирішує отримати з нагоди вигоду і починає продавати молодячий укус спійманого зомбі.

  • Метод: Видобуток мерця

Відбувається серія загадкових вбивств, пов’язана з повсталими з мертвих, які можуть ходити і говорити. Трупами, що ожили, явно хтось маніпулює.

Корейські фільми про зомбі

А які ви знаєте корейські фільми про зомбі? Поділіться назвою в коментарях. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *