29 Тра 2023

Корейський фільм: Гроші

Корейські фільми

Рік: 2019
Країна: Корея Південна
Жанр: кримінал, драма
Корейські фільми
Тривалість: 115 хв. / 1:55
IMDB: 6.10
Режисер: Пак Ну-ри
Актори: Рю Джун-yoль, Ю Джи-тхе, Чо У-джин, Кім Дже-ен, Кім Мін-Дже, Чон Ман-щик, Он Джин-а, Кім Джон-су, Сон Джон-хак, Лім Се- ми

Як би це не звучало але людське життя безпосередньо залежить від кількості грошей. Якість життя істотно відрізнятиметься у людей, у яких багато грошей, від тих, у кого їх практично немає. Кожна людина мріє бути багатою але для цього необхідно багато працювати і багато чим жертвувати. Історія про брокера-новачка, який мріє розбагатіти. Несподівано на шляху у ключового героя виявляється фондовий шахрай, разом з яким збирається провернути ряд несподіваних афер. Угода на подив пройшла успішним чином, що позитивно позначиться на майбутньому героя.

Молода людина раптово зриває величезний грошовий куш, який серйозно вплине на його подальший спосіб життя. Але тепер герой знаходиться в полі зору служби фінансового нагляду. У будь-який момент герой може опинитися на межі викриття. Відтепер існування героя буде перебувати під великою загрозою. Молодій людині доведеться придумати хороший подальший план, за допомогою якого йому вдалося б зберегти всі свої гроші. Але і тут чоловікові доведеться йти на хитрість і обман. Головний герой не поспішає зізнаватися у своїй злочинній діяльності, розраховуючи, що все може вляжеться, само собою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *