29 Тра 2023

Корейський фільм – Гроші

Корейський фільм - гроші

Рік: 2019
Виробництво: Корея
Жанр: Драма, Кримінал
Режисер: Пак Ну-ри
Актори: Рю Джун-yoль, Ю Джи-тхе, Чо У-джин, Кім Дже-ен, Кім Мін-Дже, Чон Ман-щик, Он Джин-а, Кім Джон-су, Сон Джон-хак, Лім Се- ми
Слоган: – Корейські фільми
Обмеження: глядачам, які досягли 18 років
Тривалість: 115 хв.

Наївно вважаючи, що з приходом в біржовий відділ компанії для нього відкриються безкраї можливості реалізувати себе, герой стає, залежний від ситуації з цінними паперами. Першу справу брокер програє, втрачаючи відсотки і змушуючи свого начальника погрожувати йому. Відсутність досвіду підказує бідоласі, що це заняття не доведе його до фінансової перемоги. Він пробує налагодити відносини з колегами, намагається досягнути взаємності від закоханої дівчини, ночами розробляє стратегію переможного трейдингу і планує довести, що «Гроші» можуть звернути увагу і на нього.

Ситуація змінюється, коли в підземному гаражі він зустрічає незнайомця віддає йому флешку з передбачуваними котируваннями акцій на потужних біржах світу в майбутньому. За кілька місяців роботи хлопець просто підриває своїми успіхами весь офіс. Його завалюють готівкою, начальник готується підвищити до рівня партнера, а друзі з заздрістю дивляться на несподіваний підйом. Разом з ними справу уважно вивчає агент бюро нагляду, який давно ганяється за фінансовими шахраями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *