10 Чер 2023

Корейський фільм: Поганий коп

Корейські фільми

Рік: 2019
Країна: Корея Південна
Жанр: бойовик, кримінал, детектив, трилер
Корейські фільми
Тривалість: 127 хв. / 2:07
IMDB: 6.20
Режисер: Лі Джон-бом
Актори: Лі Сон-Гюн, Чон Со-ні, Пак Хе-джун, Сон Ен-Чхан, Пак Пён-ин, Їм Хен-гук, Кім Мін-Дже, Квон Хан-сіль, Лі Ю-ен, Чон Га- рам

Безпринципний поліцейський Чо Піль-хо працює співробітником поліції. Головний герой не боїться порушувати закон, тому бере хабарі. До того ж ключовий герой не соромиться працювати на злочинне угруповання в парі з грабіжником. Але одного разу головний герой дізнається про те, що до нього дуже близько підібралися детективи, які можуть розгадати його особистість. Тоді поліцейський вмовляє свого злочинного напарника обчистити поліцейський склад речдоків. Але під час виконання даної операції відбувається несподівана ситуація. Раптова пожежа забирає життя у злочинця, а поліцейський втрачає свідомість.

Незабаром герой приходить до тями, перебуваючи на лікарняному ліжку. Він дізнається, що начальник поліції приходить в лють. Поганому копу загрожує серйозна небезпека і йому доведеться щосили постаратися, щоб вийти сухим з ​​води. Він є першим і єдиним підозрюваним, який зробив безліч пограбувань та інших злочинів. Відмазатися копу буде дуже проблематично. Він піде в черговий раз на обман, розраховуючи успішним чином виправдати себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *