29 Тра 2023

Корейський фільм: Приватна військова компанія

Корейські фільми

Рік: 2018
Країна: Корея Південна
Жанр: бойовик, трилер
Корейські фільми
Тривалість: 125 хв. / 2:05
IMDB: 5.70
Режисер: Кім Бен-у
Актори: Ха Джон-у, Лі Сон-Гюн, Кевін Дюран, Дженніфер Ель, Мелік Йоба, Спенсер Деніелс, Роберт Кертіс-Браун, Джефф Босли, Хорхе Пальо, Дін Доусон

Події стрічки будуть розвиватися в 2024 році. У США плануються вибори президента і ця подія загострює обстановку в усій країні. Тим часом Агент ЦРУ Дженніфер Еле планує змусити Чжон Ву Ха зірвати мирні переговори між Північною і Південною Кореєю, використовуючи приватну військову кампанію. Ці дії дадуть можливість президенту знищити ядерний арсенал Північної Кореї, після чого успішно можна буде захопити всю країну. Після цього ситуація починає розвиватися стрімкими темпами, з особливими проблемами і небезпеками.

У день президентських виборів в США команда елітних найманців береться виконати секретну місію за завданням ЦРУ – викрасти міністра оборони Північної Кореї в бункері під демілітаризованою зоною. Все повинно було пройти на вищому рівні, однак проблеми завжди виникають несподівано. Чи не могло все йти чітко за планом, оскільки успішний результат залежав від багатьох чинників. Незабаром загін виявляється заручниками затяжної перестрілки. Головні герої змушені застосувати план “Б”, який вони не опрацьовували. Героям доведеться шукати шляхи вирішення ситуації, що склалася, оскільки ніхто з них не бажає помирати. Фінальна картина буде напруженою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *