29 Тра 2023

Корейський фільм: Робот Сорі

корейські фільми

Режисер: Лі Хо-Дже
Жанр: Драма, Фантастика
У ролях актори: Лі Сон-мін, Лі Хі Чжун, Лі Хоні, Кім Вон-хе, Чхе Су-бін, Шим Ин Кен, Рю Джун-yoль, Чон Кук Хван, Si-Yang Kwak, Чжон Хе Чжин і інші

Про що корейський фільм Робот Сорі:

При пожежі в приміщенні однієї зі станцій сеульського метро у Хе Гвана загинула дочка. Пошуки результатів не дали але невтішний батько протягом десяти років продовжує чекати. Знайомі та родичі стверджують, пора змиритися але чоловік не опускає рук, адже мертвої Чжі Ен ніхто не бачив. Несподіваний дзвінок обнадіяв, невідомий повідомляв, що дочка жива, знаходиться на одному з далеких островів і вказав його географічні координати. Тільки б це виявилося правдою!
Всесвіт ніби почув благання Хе Гвана, він знаходить робота, що впав на Землю в результаті аварії супутника, що впав у океан. Андроїда звали Сорі і він, завдяки вбудованому приладу, вмів розрізняти голоси всіх живих істот на планеті. Довгі десять років у героя фільму не було ніяких звісток про його доньку, підтримувала лише віра в те, що Чжі Ен вижила і теж шукає свою сім’ю, а може, вона втратила пам’ять? Тепер у чоловіка з’явилася надія і вірний друг, який напевно допоможе. Удвох вони неодмінно знайдуть зниклу. Героєві належить розібратися і в тому, чому дочку визнали загиблою, адже її останків ніхто не пред’являв і впізнавати не було кого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *