10 Чер 2023

Корейський фільм: Службовець

Корейські фільми

Рік: 2012
Країна: Корея Південна
Жанр: бойовик, драма
Корейські фільми
Тривалість: 96 хв. / 1:36
IMDB: 6.70
Режисер: Лім Сан-юн
Актори: З Джі-соп, Лі Мі-ен, Квак Те-он, Кім Дон-джун, Лі Ген-ен, Ю Ха-пліч, На Джу-хо, Кім Со-он, Ха Су-хо, Хван сік- чон

Хен-до – на вигляд представник успішної фірми, що займається торгівлею металу. Насправді ця компанія приховує безліч дивовижної інформації, яка може в будь-який момент повалити їх на небезпеку. Насправді ця компанія приховує цілу команду професійних найманих вбивць. Вони позбавляють життя людей, що заважають бізнесменам. За свою успішну роботу працівники отримують хороші гроші. Така доля була визначена і Ра-Хуну. Молода людина розуміє, що зовсім скоро його вб’ють, тому він наважився попросити про останню волю. Чоловік побажав, щоб його накопичені гроші передали родині, яка переживає складні часи.

На це прохання відгукнувся Хен-до. Головний герой не думав про те, що милосердя на настільки незвичайній роботі може коштувати і йому життя. Коли герой потрапив в сімейство покійного чоловіка, його там прийняли як рідного. З цього моменту світогляд Хен-до перевернеться. Він був оточений любов’ю і турботою з боку незнайомих йому людей. Чоловік зробить все можливе, щоб ці люди не постраждали. Герою доведеться боротися зі своїми колегами, щоб забезпечити сімейству спокійне і благополучне існування. Чи зможе Хен-до вижити в таких умовах?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *