29 Тра 2023

Корейський фільм: Сваха

корейські фільми

Рік: 2019
Країна: Корея Південна
Жанр: детектив, трилер
Корейські фільми
Тривалість: 122 хв. / 2:02
IMDB: 6.50
Режисер: Чан Дже-Хен
Актори: Лі Джон-Дже, Пак Чон-хв, Лі Дже-ін, Чон Джин-ен, Чин Сон-Гю, Лі Девід, Мун Сук, Хван Джон-хв, Чи Син-Хен, Мін Танака

Пастор Парк протягом тривалого часу займається виявленням підозрілих релігійних груп. Головний герой був найнятий спеціальним угрупованням, щоб розслідувати діяльність Deer Mount. Тим часом співробітник поліції займається серйозним розслідуванням важливого завдання. Капітан Хванг не може дістатися до істини, яка йому необхідна для розкриття даного злочину. Хванг вже неодноразово зв’язувався з подібними завданнями і завжди доводив їх до успішного фіналу. Але на цей раз ситуація виявилася куди складніше.

Молода людина стикається з серйозними злочинцями, на слід яких йому не вдається вийти. Але все ж незабаром герою вдається вийти на слід підозрюваного вбивці, не підозрюючи про те, що тепер йому самому буде загрожувати смертельна небезпека. Хванг відчуває якусь напруженість з боку передбачуваного злочинця, від якого може прилетіти несподіваний удар в спину Хванга. У цій ситуації ключовий герой повинен знаходитися завжди на готові і намагатися робити все можливе, щоб відправити винуватця злочину за ґрати і при цьому не дати можливості йому вбити ще інших потенційних жертв. Чи вдасться Хвангу здійснити свій план в реальність?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *