29 Тра 2023

Корейський фільм: Втікач

Корейський фільм

Рік: 2013
Країна: Корея Південна
Жанр: бойовик, трилер, комедія, кримінал, детектив
Корейські фільми
Тривалість: 127 хв. / 2:07
IMDB: 6.30
Режисер: Чо Дон-о
Актори: щін Ха-Гюн, Лі Тхе-ри, Кім Сан-хо, Чо Ин-джі, Хан Су-ен, Чон Гі-соп, Чон Згідно зі-ен, Кім І-сон, Мін Джі-Хек, Про Джон- се

Ча Чжон-У звичайний автомеханік. Чоловік займається вихованням свого сімнадцятирічного сина. Роль батька на себе ключовий герой приміряв в такому ж віці, як зараз, знаходиться його син. Між родичами дуже складні і напружені відносини. Ча Чжон мріє купити для себе і свого сина будинок, незважаючи на те, що син не бажає з ним жити. Для того, щоб швидше здійснити свою мрію в реальність головний герой працює навіть ночами. Водій любив швидкість, що дозволяло йому виконувати великий обсяг роботи за одну ніч. Але одного разу у героя з’являється ряд проблем.

Його черговий клієнт виявляється мертвим в салоні автомобіля. Звичайно, першим підозрюваним стає водій. Герой клянеться, що не скоював вбивства, однак у нього немає ніяких доказів своєї невинності. Водій розуміє, що йому можна розраховувати тільки на себе. Тоді він починає займатися самостійним розслідуванням, яке наповнене безліччю загадок і проблем. Таксист розуміє, що йому необхідно повернути своє чесне ім’я і зробити все можливе, щоб зняти з себе звинувачення, інакше йому загрожує позбавлення волі на кілька років. Тим часом син підозрюваного відправляється на власне розслідування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *