10 Чер 2023

Скажений бик

Корейські фільми

Рік: 2018
Виробництво: Корея, Корейські фільми
Жанр: Бойовик, Кримінал
Режисер: Кім Мін-хо
Актори: Ма Дон-сік, Сон Джі-Хе, Кім Сон-о, Кім Мін-Дже, Пак Чі-хван, Пе Ну-ри, Чон Ин-ги, Пак Чі-хун, Лім Хен-джун, Чон Хе- Гюн
Слоган: «Do not Mess With Me»
Обмеження: глядачам, які досягли 16 років
Тривалість: 116 хв.

Герой, що вийшов з банди, завдяки світлому почуттю не тільки зберіг собі життя, а й щасливо одружився. Позаду він залишив нескінченні розборки, перестрілки і вміння розкривати сейфи найскладніших конфігурацій. Тепер «Скажений бик» вважає за краще грати в шахи в парку, готувати для коханої тофу і викладати в залі ази боксу. Однак зникнення дружини ставить крапку в цих життєвих заняттях, як і зустріч з незнайомцем, який шантажем змушує героя погодитися на угоду.

Злочинці тримають заручницю в резиденції, змушуючи чоловіка згадати минуле і пограбувати лідера конкуруючого угрупування. Поліція безсила і вимагає підстав для пошуку, а гангстери не мають наміру чекати і наполягають принести з сейфа накопичувач з інформацією. Щоб не порушувати правила герой сподівається на допомогу одного, останнього чесного детектива поліції. Удвох вони знаходять помічника лиходія і під прикриттям проникають в укріплену будівлю, щоб посіяти в лавах бандитів хаос. Вимушені напарники впевнені, що рятуючи дружину вони мають право порушувати будь-які правила.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *