10 Чер 2023

Велика битва

Корейські фільми

Рік: 2018
Виробництво: Корея
Жанр: Бойовик, Військовий, Історія
Режисер: Кім Гван-щик
Актори: Чо Ін-сон, Нам Джу-Хек, Пак Сон-ун, Пе Сон-у, Ом Тхе-гу, Кім Соль-Хен, Пак Пён-ин, О Дай-хван, Сон Дон-іль, Чон Ин- Чхе
Бюджет: KRW 15 000 000 000
Слоган: – Корейські фільми
Обмеження: глядачам, які досягли 16 років
Тривалість: 135 хв.

Насаджуючи свою владу об’єднаним провінціях, імператор просуває вглиб країни величезне військо. Він намагається випередити іншого спадкоємця престолу і перешкодити підкорити решту земель. Будучи далекими родичами, після палацового повстання доля розкидала обох героїв по різні боки протиборчих сторін. Але «Велика битва», яка належить двом арміям, які зіткнулися на кордоні повинна виявити майбутнього стратега.

Складність в тому, що на шляху знаходиться укріплена фортеця, обложені в якій бійці і місцеві селяни, не поділяють бажання увійти до складу імперії. Тепер їм належить витримувати натиск противника, гинути на стінах і в відкритому штурмі, голодувати і в хвилини відчаю сподіватися на пророцтво. Стара знахарка каже, що в бою зіткнуться два воїна, які стануть порятунком для ув’язнених у фортеці, і вони очолять опір. Але поки належить невдалий замах на імператора, загибель відчайдушного генерала, який вирішив з загоном солдатів прорвати оборону і зміна тактики, яка дозволить влаштувати пастки йде на штурм противнику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *