29 Тра 2023

Втрачена ніч

Корейські фільми

Рік: 2018
Виробництво: Корея
Жанр: Детектив, Кримінал, Трилер
Режисер: Лі Чхан-хі
Актори: Кім Сан-Ген, Кім Ган-у, Кім Хі-е, Хан Джі-ан, Лі Джі-хун, З Хен-у, Лі Мін-джі, Чхве Мін-бін, Кім Джі-ен, Хен Бон- щик
Слоган: – Корейські фільми
Обмеження: глядачам, які досягли 18 років
Тривалість: 101 хв.

Чергування офіцера поліції несподівано перетворюється на низку містичних подій, після повідомлення про зникнення трупа з комори місцевого моргу. Померла вранці від інсульту дівчина до вечора загадковим чином залишила клініку. Детектив впевнений, що ця «Втрачена ніч» повинна стати початком розслідування, в якому виявиться замішані ревнощі, зрада і помста. Чоловік померлої наполягає на тому, що вже кілька разів бачив поблизу свого будинку покійницю.

Він упевнений, що колишня актриса намагається налякати його і помститися за необдуманий зв’язок із спокусливою сусідкою. Герой починає по дрібницях відновлювати події, що послужили точкою відліку яка спонукала покарати нерозбірливого зрадника. Підказки батьків, опитування знайомих і докази знайдені на місці пропажі тіла наводять детектива на думку, що хтось таємничим чином намагається приховати очевидні речі. Детектив впевнений, що версія того, що відбувається може бути протилежна і бути частиною плану, в якому виявляться винними зв’язку, від якого дівчина намагалася позбутися. Підтвердити припущення може тільки мертве тіло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *