29 Тра 2023

10 K-Pop пісень, які підтримують любов до себе

Любов до себе

Любов до себе припала до смаку в K-Pop. Від хіп-хопу до EDM слухачі можуть знайти відповідну пісню, щоб задовольнити свої музичні потреби. Незважаючи на різноманітність жанрів, повідомлення, яке стоїть за кожною піснею, натхненною любов’ю до себе, підтримує це посилання. Ви не зможете викинути з голови мелодії, що запам’ятовуються, і позитивні послання навіть після одного прослуховування. Розглянемо 10 чудових K-Pop композицій, що заряджають позитивною енергією.

Дженні з BLACKPINK – “SOLO”

Ця пісня, що наділяє силою, ідеально поєднує в собі поп, танцювальний і хіп-хоп жанри. Послання “SOLO” про те, щоб виразити себе. Люди здатні вільніше демонструвати свою особистість. Приємно насолоджуватися “SOLO”, коли ви збираєтесь вранці або вбираєтеся ввечері. Немає кращого способу виявити любов, ніж заспокійлива ванна або вибір гарного одягу.

АйЮ – “Palette” (feat. G-Dragon з BIGBANG)

Прийняття своїх унікальних рис є основним змістом “Palette” та любові до себе. Цей електронний поп-сингл має відтінок R&B, а текст описує тих, хто дорослішає за життям із впевненістю в собі. Незважаючи на деякі сумніви, вони все ж таки вірять у себе. АйЮ та G-Dragon брали участь у написанні пісні, також АйЮ спродюсувала її. Ця композиція може стати чудовим доповненням до вашого списку музики. Будь-коли, коли ви потребуєте підбадьорення, включайте цю пісню.

Лі Сухьон з AKMU – “ALIEN”

Танцювальна поп-композиція про те, що любов до себе приходить у формі Alien. Пісня розповідає про матір, яка підвищує самооцінку доньки, сказавши, що та є сильною істотою з іншої планети. Ця історія дозволяє дівчині стати найкращою версією себе. “ALIEN” – це дивовижна пісня, здатна спонукати кожного слухача прагнути стати кращими. Ви можете насолодитися нею, послухавши разом із друзями під час наступної зустрічі. Можливо, це солодке підбадьорення сподобається вашим найкращим подругам.

GOT the beat – “Step Back”

Хіп-хоп і R&B майстерно поєднуються в цій пісні, створюючи композицію про любов, щоб знайти відгук у почуттях. “Step Back” оповідає про людей з високою самооцінкою, що попереджають інших триматися подалі від їхніх других половинок. Вона про тих, хто надзвичайно впевнений у собі та своїй коханій людині. Наступного разу, коли будете на вечірці, попросіть увімкнути “Step Back”, щоб насолодитися потужною атмосферою любові до себе разом із рештою.

ITZY – “WANNABE”

Цей сингл поєднує поп та психоделічний жанри, створюючи ідеальну пісню про любов до себе. “WANNABE” висловлює те, що кожен цінний таким, яким він є. Немає потреби змінюватися, щоб бути кимось іншим. Тема любові до себе простежується протягом усієї композиції та робить її приємним подарунком для ваших близьких. Послухайте цей гімн любові себе з тими, кого ви любите.

SF9 – “Enough”

Любов може також прийти у чудовому образі, такому як пісня SF9. Текст “Enough” славить природну красу людей. Ця композиція висловлює те, що вони більш ніж чудові. Пісня “Enough” стане однією з найкращих на випадок, коли ви почуваєтеся пригніченими. Також вона чудово доповнить щоденний плейлист.

IVE – “I AM”

“I AM” містить сильне послання від тих, хто має незалежне та впевнене ставлення до життя. Вони продовжать розвиватися, стаючи найкращими людьми у найближчому майбутньому. Танцювальна поп-композиція зможе стати гарним доповненням до будь-якого плейлиста. Вона настільки оптимістична та весела, що подарує енергію любові до себе кожному слухачеві.

Чон Сомі – “BIRTHDAY”

Цей поп і реп сингл закликає любити себе найкращим із можливих способів. Текст пісні “BIRTHDAY” описує тих, хто святкує своє справжнє “Я” і робить це максимально енергійно.

Читайте також: Agust D (Шуга з BTS) випустив музичне відео до пісні Haegeum

Як підказує назва, ця композиція здатна порадувати вас у день народження. Вона подібна до форми любові до себе в особливі дні.

MUSTB – “ROYALTY”

Пісня від MUSTB чудово передає концепцію любові до себе в рок-стилі. “ROYALTY” – це композиція про тих, хто вірить у себе та свої мрії. Вона висловлює впевненість у собі, повну надії та мужності. “ROYALTY” добре підійде на випадок, коли ви потребуєте підтримки.

Stray Kids – “Grow Up”

Любов до себе оживає у цій пісні Stray Kids. “Grow Up” – це композиція, яка надихає молодь у наші дні. Вона визнає, що підлітки повинні вчитися на своїх помилках і усвідомлювати, що вони роблять велику роботу, дорослішаючи. Це ще одна гарна пісня про кохання до себе, щоб стати подарунком для тих, кого ви любите. Сподіваємося, це надихне людей у вашому житті любити себе, незважаючи ні на що.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *