23 Бер 2023

Група BIGBANG – список кліпів

Група BIGBANG

Жанр: хіп-хоп, реп, R & B, поп

Країна: Республіка Корея

Роки творчої діяльності: 2006 – даний час.

BIGBANG – бойз-бенд з Південної Кореї, учасники якої – G-Dragon, T.O.P, Тхеян, Те Сон і Синні – були відібрані за підсумками шоу. Хлопці активно беруть участь в створенні пісень, кліпів і альбомів. Вони дуже популярні не тільки в Кореї але і в Японії, отримали безліч нагород, вважаються справжніми іконами. Багато учасників крім діяльності у групі займаються сольними, досить успішними проектами.

Кліп Fantastic Baby MV

Шикарні хлопці – ось рецепт шедеврального кліпу !!! Інакше і не скажеш адже кліп дійсно просто щось! Саме після прослуховування цієї пісні, багато людей полюбили k-pop. Кліп вражає яскравими картинками і потужним бітом. Big Bang тоді захопили музичні чарти і в Кореї і за кордоном, немов зайняли трони, точно як в своєму відео.

Кліп BIGBANG – Fxxk It

У цьому легендарному гурті є щось особливе. Коли вони створюють пісні (особливо хіти), звук / мелодія, ритм чи слова продовжуватимуть залишатися в пам’яті та дзвонити у вухах. І це, безумовно, станеться, подобаються нам пісні чи ні і чи пісні легко слухати чи ні. І магічно, що теж триватиме дуже довго. Мені байдуже, як люди сперечаються, хто зараз королі чи правителі але для мене ці хлопці – революціонери та справжні митці, живі легенди.

Loser MV

Пісня “Loser” ділиться з нами жалем і питаннями, що хвилюють кожного учасника групи. Відверта історія, де відображені їх думки, тривоги і бажання. Щирий кліп “Loser”, наповнений відвертими почуттями хлопців.

BIGBANG “Bang Bang Bang (뱅뱅뱅)

BIG BANG Last Dance

Під час шоу, учасники помітили коментар фаната: слово « останній » в ‘Last Dance’ це так сумно. Він насправді останній?  Вони відповіли: «Кожен може інтерпретувати це по-своєму …« останній » в ‘Last Dance’ не означає« кінець ». Ми вклали сенс – пам’ятати кращі моменти ».

BIGBANG — ‘LAST DANCE’ 1218 SBS Inkigayo

Кліп – Beautiful Hangover

Baby Good Night

Love Song

GOOD BOY M/V

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *