7 Лют 2023

Група BTS – список кліпів

Група BTS

Група BTS (Bangtan Boys, відомі також як Вeyond The Scene) – бурхливе море з хвилями неймовірного успіху. Компанією Big Hit Entertainment спочатку замислювався дует, а вийшов колектив з семи приголомшливих хлопців. Офіційній появі передувала трирічна скрупульозна підготовча робота. В результаті – запаморочливий дебют бойз-бенду на музичному шоу, успішний продаж синглу «O! RUL8,2?» І премія «Кращий дебют року» на MelOn Music Awards – 2013 р., 2014 року – вихід двох альбомів, сингли на японській мові, відеокліпу , участь у фестивалях KCON (Америка), тур по країнах Азії. 2015 – збірник BTS відзначений американським каналом Fuse, сингл «For You» очолює чарт Oricon, тур по країнах Азії та Америки. 2016 – неймовірний успіх альбомів «YOUTH» і «WINGS», підкорення альбомного чарту Великобританії, отримання двох премій, мільйонні перегляди, запаморочливі продажу дисків. 2017 – хіт «Spring Day» завойовує планету, прем’єра кліпу «Not Today», участь в американських шоу-програмах, старт спільної з ЮНІСЕФ компанії проти насильства. 2018 – участь у засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

BTS

BTS під силу все: створення та аранжування пісень, постановка танців, феєричне зміна іміджу і підкорення нових вершин.

IDOL:

Група BTS зі своєю піснею “Ідол” досить своєрідна. Вони співають від імені того самого ідола, який закоханий тільки в себе. Його не турбує думка оточуючих, він всім закриває рот і радить не турбуватися – він не зміниться і буде продовжувати любити тільки одного себе.

Airplane (Japanese):

У пісні Airplane pt 2 BTS проводять паралель між собою і головним героєм фільму Музикант (El Mariachi, 1992), який прийшов в кафе зі своєю гітарою, щоб співати і був мимоволі втягнутий в бандитські розбірки. Учасники корейського колективу як би говорять, що вони втомилися від усієї цієї ненависті і злих язиків, вони хочуть просто складати і співати пісні.

Steve Aoki – MIC Drop:

Ремікс оригінальної версії пісні Mic Drop. На відміну від оригіналу в цій версії частина пісні виконується в більшій мірі на англійській мові. Від оригінальної композиції без змін залишилися перші два куплети і закінчення пісні.

Fake Love:

Прем’єра пісні відбулася 18 травня 2018. Композиція Fake Love увійшла в альбом групи BTS Love Yourself 轉 ‘Tear’ (2018). Відомий корейський режисер YongSeok Choi для нового кліпу використовував всю палітру відеоефектів. Герой сюжету, один з учасників групи навіть пройшов всі випробування – через вогонь і воду.

Blood Sweat & Tears:

Steve Aoki – Waste It On Me:

Це перший музичний трек, записаний повністю англійською мовою. За сюжетом кліпу інтригуюча романтична історія розгортається в одному з ресторанів. Банальний любовний трикутник, любов що розсипається комусь дарує надії, а комусь глибоке розчарування. Записано все без абсолютно непотрібних тут комп’ютерних ефектів.

Fire:

Run:

DNA:

Дуже барвистий, яскравий кліп від якого не просто неможливо, а саме нереально відірвати погляд. Але тут вся його крутість не тільки в яскравих, різноманітних картинках, тут дуже багато танцю, саме хорошого, справжнього, запального, ось прямо хочеться тут же зірватися з місця і почати повторювати за ними, єдина проблема в тому що настільки круто рухатися не вмієш. Ну або ж вмієш, але ось під час перегляду знаходишся не в потрібному для танців місці. Тут по суті відмінно все, не тільки кліп але і сама пісня крута. Це правильна ідеальність, можна не тільки отримати задоволення від прослуховування але ще і від перегляду.

Spring Day:

Кліп Spring Day, хоч і співається в основному на корейській мові, але зрозуміти можна і на ньому, так як хлопці як завжди добре створюють таємний філософський зміст своїх пісень. Музичний номер увійшов до нового альбому групи You Never Walk Alone і перетинається з назвою альбому. Де б ти не знаходився, не завжди не будеш самотнім, знайдуться завжди добрі люди, які готові будуть тобі допомогти. В якості добрих помічників в кліпі з’являються інші учасники групи.

We Are Bulletproof Pt.2:

For You:

Кліп For You вийшов вже з розрахунком на підкорення японської публіки. Так як підліткова, а точніше вже сказати юнацька група корейського півострова давно підкорили, а разом з ним у групи є багато шанувальників в Європі, Америці, то пора підкорювати і колишню метрополію. Тому новий кліп записаний на японській мові з японськими ієрогліфами на титрах і написах.

Boy In Luv:

I Need U:

Save Me:

Epilogue: Young Forever:

Fire (Choreography Version):

Danger (Japanese Ver.):

Not Today:

Кліп показує завзяття молоді жити у віртуальному світі, де головне правило – не здаватися! Ти можеш загинути в будь-який момент але тільки не сьогодні! Ми бачимо зміни декорацій, групи згуртованих бійців, які перейнялися однією метою – перемогти ворога за всяку ціну і при цьому вижити. Тема виживання проходить червоною лінією через весь кліп. Так, одного бійця мало але організований загін – це сила, яку неможливо зупинити. Енергетика пісні і відео, підштовхує до думки, що приєднавшись до такої силі – знайдеш все!

Blood Sweat & Tears (Japanese Ver.):

Beautiful:

Danger:

War Of Hormone:

MIC Drop (Japanese Ver.):

N.O:

Run (Japanese Ver.):

No More Dream (Japanese Ver.):

No More Dream:

Just One Day:

No More Dream (Dance Ver.):

Adult Child:

Тут чітко проглядається історія трьох підлітків, у кожного з них своє життя, свої захоплення, але є щось що їх дуже сильно пов’язує. Кліп такий життєвий, простий і легкий, тому й дивитися його в загальному то легко, ніби дивлячись в екран ти бачиш той же що і кожен день. Школи, друзі, якісь захоплення, будь то велоспорт, баскетбол або ж просто любов до соціальних мереж. Головне тут це любов до життя, радість, усмішки один одному. Все тут правильно, навіть можна сказати ідеально, саме так як повинно бути. Деяким варто подивитися цей кліп, може навіть чомусь навчитися, може навіть просто посміхнутися.

Not Today (Choreography Version):

Boy In Luv (Japanese Ver.):

I Need U (Japanese Ver.):

Boy In Luv (Dance Ver.):

Boy With Luv (ft. Halsey):

Lights:

Make It Right:

Подобається група BTS? Тоді напишіть коментар, яка ваша улюблена пісня!

7 thoughts on “Група BTS – список кліпів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *