29 Тра 2023

Група iKON – список кліпів

iKON

iKON – чоловіча група компанії YG Entertainment. Вперше група була представлена ​​як “Команда В” на шоу WIN: Who Is Next, де вони програли “Команді А” (пізніше стали групою WINNER). Вони знову з’явилися на шоу MIX & MATCH і офіційно дебютували 15 вересня 2015 року зі синглом “My Type”.
За кілька років до початку історії створення iKON її представники Чжінхван (Кім Чжін Хван), Чжунхе (Ку Чжун Хе) і BI (Кім Хан Бін), які зараз грають в групі, виступали в телевізійних шоу окремо і об’єдналися в телепроекті YG Entertainment WIN : Who is Next.

Для посилення складу організатори доповнили склад Боббі (Кім Чжівон), Донхьоком (Кім Дон Хьок) і Юнхьоном (Сон Юн Хьон), але хлопці упустили наданий шанс і, поступившись перемогою майбутньої групі Winner, працювали на підтанцьовці у Теяна, а також виступали з синглами під назвою «Just Another Boy» і «Climax».
Через рік двоє з шести учасників реаліті виступили в касовому проект Show Me the Money і з’явилися в програмі Mix & Match на каналі Mnet. B результаті Боббі, визнаний переможцем, випустив трек «Be I», який потрапив на вершини чартів Кореї, і представив пісні «Bounce», «YGGR # hiphop», «GO» і «Lookin ‘For Luv».

ікон

Решта учасників первісної команди разом з Чану (Чон Чану) теж приєдналися до цього шоу і в червні 2014 року iKON знайшла остаточний склад. Перед Різдвом музиканти з кількома піснями виступили на презентації відомого японського бренду, і публіка почала стежити за їх біографією, а записи, які були в проектах, стали найбільш очікуваними з південнокорейських команд.

사랑을 했다 (LOVE SCENARIO)

죽겠다 (KILLING ME)

리듬 타 (RHYTHM TA)

iKON – ‘BLING BLING’ M/V

취향저격 (MY TYPE)

이별길 (GOODBYE ROAD)

I’M OK

지못미 (APOLOGY)

덤앤더머 (DUMB&DUMBER)

AIRPLANE M/V

꽐라(HOLUP!)

벌떼 (B-DAY)

왜 또 (WHAT’S WRONG?)

이리오너라 (ANTHEM)

RHYTHM TA M/V (Japanese Short Ver.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *