25 Бер 2023

Коротка біографія BTS та дискографія групи

Біографія BTS

Коротка біографія BTS та дискографія групи. Бойз-бенд BTS – південнокорейський гурт, який продав понад 40 мільйонів альбомів по всьому світу. Вона була створена та орієнтована на юну аудиторію агентством Big Hit Entertainment у 2010 році.

Абревіатура “BTS” означає:

  1. BangTanSonyeondan – “куленепробивні бойскаути” (найбільш застосований варіант).
  2. Beyond the Scene – “за сценою”, “за лаштунками”.

Основна сценічна концепція бойзбенду – виступати проти соціальних «куль» та стереотипів, відстоювати новий музичний жанр. Боротьба із соціальним тиском знайома більшості підлітків, тому пісні гурту знайшли відгук у серцях у молоді. BTS швидко стала відомою та популярною. «Куленепробивні бойскаути» придумані, щоб охороняти мрії, надії та ідеали своїх юних фанатів.

Про що співають BTS

BTS співають пісні різних жанрів, наприклад: k-pop, hip-hop, rap, rnb, танцювальна музика, ліричні балади, рок, реп.

Теми пісень теж різноманітні, наприклад: депресія, політика, любов до оточуючих і себе, соціальні проблеми, дружба, мрії, навчання, роль жінок в суспільстві, психологія.

Перші три міні-альбоми: “2 Cool 4 Skool”, “O!RUL8,2” і “Skool Luv Affair” – “шкільна трилогія”. Вони пов’язані зі школою, їх першими виступами та іншими проблемами, які хлопці долали в міру дорослішання. Багато підсток знайшли відображення своїх почуттів, думок і переживань у треках BTS цієї трилогії.

В альбомах “The Most Beautiful Moment in Life” та “Young Forever” бойз-бенд BTS співають про юність, пошук себе та становлення особистості.

Біографія BTS

Останні альбоми виходять, коли учасники вже давно не діти. Тому тексти пісень відповідні – прийняття себе, гармонія з собою та оточуючими, гідності та недоліки і, звичайно, доросла любов!

Основна особливість творчості групи BTS – у міру дорослішання виконавців дорослішають та їх треки. Їхні фанати теж змінюються, тому інтерес до групи не падає протягом багатьох років.

Події та дискографія групи

Перед тим, як виконавці вперше виступили на сцені, був трирічний етап набору учасників, підготовки та піар.

2010-2011 рр. – активний пошук та відбір учасників групи.

2012 рік – формування основного складу та початок піар-компанії. Учасники бойзбенду викладають ролики на YouTube, спілкуються із першими шанувальниками у «Твіттері».

Червень 2013 – випуск міні-альбому «2 Cool 4 Skool». Це перший альбом трилогії у стилі шкільної романтики. Підлітки оцінили нову оригінальну концепцію та свіжі теми. Запис першого синглу “No more dream” (Немає більше мрії).

Вересень 2013 – випуск другого міні-альбому «O!RUL8,2?». Гурт отримав дві національні премії Південної Кореї, призи від шоу Golden Disk та премію MMA (Melon Music Awards) на музичному чарті MelOn.

2014 – випуск останнього міні-альбому “Skool Luv Affair” (Справа про шкільне кохання) трилогії та японської версії пісень з трилогії, японський альбом “Wake Up”.

2014 рік – участь у фестивалі «Міст у Корею» та американському KCON, кліп на пісню «Війна гормонів».

2015 рік – випуск третього міні-альбому The Most Beautiful Moment in Life, pt.1 (Найпрекрасніший момент у житті, частина 1). За оцінками американського телеканалу «Фузі», він увійшов до двадцятки найкращих альбомів світу. Випуск четвертого міні-альбому The Most Beautiful Moment in Life, pt.2 (Найпрекрасніший момент у житті, частина 2).

2016 рік – випуск першого спеціального альбому “The Most Beautiful Moment In Live: Young Forever” (Найпрекрасніший момент у житті: вічно молодий) та альбому “WINGS” (Крила)

2017 рік – випуск спеціального альбому “Wings”. Пісня «Весняний день» стала популярною у всьому світі. Її кліп на березень 2020 року зібрав 303 млн переглядів на YouTube. Кліп пісні «Не сьогодні» зібрав 388 млн. переглядів. Випуск п’ятого міні-альбому: Love Yourself: 承 Her (Полюби себе: про неї) та альбому: Love Yourself 轉 Tear (Полюби себе: Сльози).

Читайте також: Корейські історичні серіали

Кінець 2017 року – запуск кампанії «Зупини насильство» спільно з ЮНІСЕФ. Участь в американських шоу-програмах Jimmy Kimmel Live та The Ellen Show.

2018 – випуск альбому “Love Yourself 结 Answer” (Полюби себе, відповідь).

2019 – випуск шостого міні-альбому “Map Of The Soul: PERSONA” (Карта душі: персона).

2020 – випуск сьомого міні-альбом “Map Of The Soul: 7” (Карта душі: 7).

Можна по-різному ставитися до k-pop музики, але не можна не виділити BTS як одну з найпопулярніших і найперспективніших південно-корейських груп XXI століття. Ось така біографія BTS, підтримайте нас коментарем чи підпискою на соціальні мережі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *