29 Тра 2023

Доктор Ча vs доктор Кім: дві дорами лідирують у телевізійних рейтингах

Доктор Ча

Дві дорами – Доктор Ча і третій сезон “Вчителя Кіма, доктора-романтика”, – які виходять зараз, подолали рейтинг у 13% на телебаченні. Обидві дорами справили враження на глядачів стрибком рейтингів.

Дорама JTBC “Доктор Ча” стартувала із середнього рейтингу по країні 4,9% і досягла рейтингу в 13,2% із шостим епізодом. У дорамі хірург Ча Джон Сук (яку грає Ом Чон Хва) стоїть на шляху до того, щоб стати професійним лікарем, незважаючи на те, що її чоловік Со Ін Хо (Кім Бьон Чоль) заважає цьому, виявляючи до неї свою неповагу. Глядачам було приємно спостерігати, як вона прагне до своєї мети стати лікарем, незважаючи на труднощі.

Доктор Ча

Третій сезон популярної дорами SBS “Учитель Кім, доктор-романтик”, яка повернулася на екрани за три роки, стартував із рейтингом 12,7%, який піднявся до 13,8% із другим епізодом. Він став найпопулярнішим міні-серіалом по суботах.

Доктор Ча

У другому епізоді Кім Са Бу (Хан Сок Гю) зіткнувся з дилемою порятунку своїх пацієнтів, незважаючи на наказ про репатріацію північнокорейських перебіжчиків. Цей сюжет зворушив серця глядачів. У дорамі були показані труднощі Кім Са Бу, коли він щосили намагався збалансувати свій обов’язок лікаря і сувору реальність відмови від своїх пацієнтів з політичних причин.

Читайте також: Лі Дон Ук, Рю Кьон Су і Кім Со Йон хвалять гру один одного в Сказанні про куміхо 2

У шостому епізоді також було показано зміну у стосунках між Ча Джон Сук, Со Ін Хо, Чхве Син Хі (Мьон Се Бін) і Роєм (Мін У Хьок), що змусило глядачів замислитися над тим, що буде далі. Епізод закінчився тим, що Чхве Син Хі навмисно виставила напоказ свій браслет перед Ча Джон Сук, а Рой прийшов до неї після того, як виявив подвійне життя Со Ін Хо і зробив йому різке попередження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *