10 Чер 2023

Корейська дорама: Угимчі

Корейські дорами

Рік випуску: 2019
Країна: Корея Південна
Жанр: історичний, драма, політика
Всього серій: 48 серій по 30 хв.
Режисер: Шин Кен Су
Сценарист: Чон Хен Мін
У ролях:
Чо Джон Сік, Юн Ши Юн, Хан Йе Рі, Чхве Му Сон, Пак Хек Квон, Кім Сан Хо, Чхве Вон Ен, Со Ен Хі, Чон Сон Чхоль, Мін Сон Ук, Ан Гіль Кан, Але Хен Ха, Пён Хон , Чон Гю Су, Кім Чон Хо, Хон У Джин, Лі Тхе Гим, Пак Гю Ен, Чо Хі Бон, Чо Хен Сік, Кім До Ен, Кім Ха Гюн, Мун Вон Чжу, Чан Кван, Лі Ро Гон

Корейська дорама «Угимчі» розповідає про події 1894, коли Селянський рух Донхак боровся проти військ Чосона і японської армії в Угимчі, недалеко від міста Гонджа. У ньому розповідається історія двох братів, які борються один проти одного, один на стороні селян, інший на боці пригнічують союзних сил.

Один з братів Пек І Хен, є законним молодшим сином сім’ї Пек. Він навчався за кордоном в Японії і тепер готується до іспиту державної цивільної служби. Це благородна і витончена молода людина, єдиним відчутним недоліком якого, є найвищий соціальний статус його сім’ї.

Другий Пек І Кан – позашлюбний син горезвісного і багатого урядовця, народжений рабинею, його характер як у отруйної змії, він холодний і веде себе зухвало.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *