4 Лют 2023

Корейські дорами про школу

Корейські дорами про школу

Ми зібрали для вас корейські дорами про школу, надіємось вам буде корисна дана колекція серіалів, також порекомендуйте в коментарях які серіали вам більше всього сподобались.

Список дорам:

Акаунт видалено

Корейські дорами про школу

Дві школярки з однаковими іменами переводяться одночасно до нової школи. Вони хочуть розпочати нове життя, тож підписують секретний контракт про обмін особистостями. Їм належить разом пройти через дружбу, любов та різні конфлікти в новій школі, допомагатимуть один одному заліковувати душевні рани.

Шин І Джун – найпопулярніший хлопець у школі. Зовні він, здається, сильний, жорстокий і відсторонений, але насправді він нерішучий, є тонка і емоційна сторона, яка відрізняється від його шикарної зовнішності, і він не вміє відмовляти іншим людям.

Дівочий світ 2

Корейські дорами про школу

Три найкращі подружки – безтурботні, красиві і наївні потрапляють в один клас, чому раді. У однієї з трьох подружок О Нарі, яка я є старостою класу, з’являються в новому навчальному році неприємності, які їй належить вирішити!

Хлопці з ракетками

Корейські дорами про школу

Дорама оповідає про 16-ти літніх підлітків, які живуть у віддаленій сільській місцевості.
Усіх їх об’єднує мрія стати кумирами бадмінтону, але поки що вони дуже слабкі у цьому виді спорту.
Ра Йон Джа колись була легендарним гравцем у бадмінтон, а зараз вона працює тренером у жіночій команді з бадмінтону.
Юн Хьон Джон був найкращим гравцем у бадмінтон, а тепер став тренером команди хлопчиків з бадмінтону в середній школі в Хенамі.
Гравці в команді – його син Юн Хе Ган, капітан команди Пан Юн Дам, “король хіп-хопу” На Чхан і наймолодший – Лі Йон Тхе.
Команда 16-річних хлопчиків та дівчаток зростає у міру участі у юнацьких змаганнях.

Момент сяйва серця

Корейські дорами про школу

Лайки, перегляди, популярність – все, що цікавить підлітків у сучасному світі! Соціальні мережі захопили всіх і стали невід’ємною частиною у повсякденному житті! Події розвиваються у старшій школі, де й керують цифрові технології. Репутація та слава залежать від кількості підписників та набраних лайків. Головна героїня Нара, невпевнена у собі школярка, яка мріє бути такою ж знаменитою, як і всі її однолітки.

Читайте також: Рецепт Кімчіччіге 김치찌개

Єдина проблема, яка стоїть у неї на заваді – страх не сподобатися людям. Чи зможе вона подолати усі страхи? Чи досягне вона тієї популярності, про яку так мріяла? Час покаже…

Кохання та бажання

Корейські дорами про школу

Починаючи з казок та закінчуючи романтичними фільмами, нам завжди розповідали неймовірні історії кохання. Солодкою, хвилюючою, всепоглинаючою, фантастичною, доленосною.

Так і Сон Да Ин ще з дитинства мріяла зустріти своє кохання, разом з двома старшими сестрами зачитуючись романтичними історіями.

І здається, її перше кохання ось-ось трапиться. Переїхавши з сім’єю в Сеул, Так Ін зустрічає красеня сусіда Кім Син Хю, який виявляється і однокласником у школі. Чи не доля?

Ось тільки Син Хю не поспішає розкривати обійми. Після знущань у школі хлопець уразливий та закритий.

Таємничий клас

Корейські дорами про школу

– У нашому класі 21 учень.
– Про що ти говориш… У вашому класі з самого початку було 20 учнів…!

Миролюбний клас школи TREASURE… Чи зможуть вони знайти привида?

А які Ви знаєте корейські дорами про школу? Поділіться які знаєте і найбільше сподобались в коментарях, багатьом буде цікаво!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *