29 Тра 2023

Корейські історичні серіали

Корейські історичні серіали

Тут Ви знайдете корейські історичні серіали, які ми зібрали для вас, також поділіться в коментарях які вам сподобались дорами. Список серіалів:

1. Оповідь про таємного королівського інспектора і Чо І

Корейські історичні серіали

Таємний королівський інспектор Ра І Йон (Ок Тек Йон), не бажає нічого, крім як відкрити невеликий магазинчик пельменів за межами столиці, де дешева земля. Завдяки своєму розуму, він склав державний іспит і забезпечив собі місце чиновника в управлінні спеціальних радників – посаду, яка зазвичай призначена тільки для самої еліти. Тепер він отримує секретні накази виконувати місії як таємний королівський інспектор. Однак його розмірене і спокійне життя змінюється, коли він зустрічає Кім Джо І.

Кім Джо І (Кім Хе Юн) – незвичайна жінка епохи Чосон, яка не бачить нічого дивного та неможливого у розлученні. Її сімейне життя не склалося, але тепер воно набуло свободи, проте зустріч з Ра І Йоном ускладнює їй життя.

2. Тхеджон Лі Бан Вон

Корейські історичні серіали

У дорамі “Тхеджон Лі Бан Вон” розкриються події, що призвели до падіння династії Коре та заснування династії Чосон.

Король Тхеджона (Чу Сан Ук) – п’ятий син короля Тхеджо, третій ван (правитель) Чосона, народжений як Лі Бан Вон. Він допоміг своєму батькові повалити колишню династію і допомагав керувати нацією у неспокійні часи, коли на зміну старому встановлювався новий порядок.

Король Тхеджо (Кім Йон Чхоль) – генерал, який скинув династію Коре і заснував династію Чосон. Він був могутнім воїном, якого неможливо було перемогти, грав найважливішу роль під час конфліктів та воєн. Однак йому довелося зазнати двох поразок від рук свого сина Лі Бан Вона, який у результаті став королем Тхеджоном.

Королева Вонґен (Пак Джін Хі) – дружина Лі Бан Вона, була нещасною королевою, яка принесла в жертву все, щоб підтримати свого чоловіка, але врешті-решт він відвернувся від неї.

Королева Сіндок (Йе Джі Вон) – перша королева Чосона, народилася в благородній сім’ї, після зустрічі з Лі Сон Ге, який став королем Тхеджо, вона набула високого становища. Через лінію престолонаслідування, між нею і Лі Бан Воном, розгоряється конфлікт.

3. Корейські історичні серіали: Принцеса Док Хе

Принцеса Док Хе

Молодшій дочці останнього корейського імператора Коджона було 6 років, коли її батько помер, і країна остаточно стала японською колонією. Незважаючи на те, що дівчинка була дитиною не королеви, а коханої наложниці покійного монарха, окупанти все одно вирішили використати маленьку Токхе як високопоставлену заручницю.

У 1925 році під виглядом необхідної для кожної дитини з королівської сім’ї освіти останню корейську принцесу вивезли до Японії, де її незабаром прилаштували до елітної школи і засватали за юного графа з клану Со.

4. Король: Вічний монарх

Король: Вічний монарх

Демон випущений у людський світ і незабаром відчиняє двері до паралельного світу. Демон запитує – чи жив він добре в одному світі і чи зможе існувати в іншому?

Намагаючись протистояти демону в одному світі, корейський імператор Лі Гон (Лі Мін Хо) намагається зачинити двері в паралельний світ, а в іншому світі південнокорейський детектив Чон Тхе Иль (Кім Го Ин) намагається захистити життя людей та кохану людину.

5. Рибак

Корейські історичні серіали

Чосон, 1801 рік. Після смерті короля Чонджо троє придворних учених чоловіка – брати Чон – за свою відданість католицизму потрапляють у немилість. Одного брата страчують, а двоє інших вирушають до роздільного заслання.
Чон Як Чон (Соль Кен Гу) прибуває на острів Хіксан, де зустрічає незвичайного хлопця Чхан Де
(Пін Йо Хан) – вдень він ловить рибу, а потім студіює конфуціанські праці.
Як Чон вирішує написати книгу і укладає з рибалкою угоду: він допоможе Чхан Де з освітою, а той розповідатиме Як Чону про різноманіття морської фауни.

6. Літопис Трьох Царств: Повість про Чумона

Літопис Трьох Царств: Повість про Чумона

Ви побачите історію про те, як колись велика держава лежить в руїнах, що роздирається сварками царедворців і міжусобними війнами, а ворожі народ. Саме в цей час і народжується Герой, якому судилося запалити серця людей, об’єднати роздроблені племена і спорудити нову велику державу, пам’ять про яку житиме в легендах через тисячоліття.

Читайте також: Корейські серіали про любов

Але щоб літати далеко й високо, птахові потрібно зміцнити крила у сутичках із зустрічним вітром. Чумону доведеться пережити злети та падіння, ворожі підступи та підлість заздрісних братів, втрати дорогих йому людей та погані знаки Небес. Будуть у нього і вірні друзі, і віддані слуги, і глибоке кохання.

Ця дорама – масштабне епічне полотно, присвячене життю легендарного засновника Когуре, найбільшого царства Стародавньої Кореї (37 р. е. – 668 р. н.е.). Завдяки захоплюючій дії, дарама не тільки стала однією з найрейтинговіших за історію корейського телебачення, а й мала великий успіх за межами Азії. Чудові актори, яскраві персонажі, що запам’ятовуються, розкішні костюми і декорації, якісна постановка бойових сцен, прекрасна музика – на додаток до захоплюючого сюжету, все це зробило “Повість про Чумона” шедевром у своєму жанрі.

7. Король і я

Король і я

Історія бере початок у 1456 році. Роком раніше король Танджон був повалений своїм дядьком Седжо. Прихильники юного короля почали готувати повстання.

Кім Джа Мен – головнокомандувач і один із прихильників Танджона. Готуючи повстання зі своїм давнім другом євнухом Чо Чхі Гьомом, Джа Мен виявився відданий і був страчений з усіма заколотниками. Його вагітній дружині довелося ховатися. Щойно народивши сина, вона скинулася з урвища, тікаючи від солдатів.

Хлопчика знайшла і виростила провидиця Воль Хва. Звали його Кім Чхо Сон, і був народжений він із трьома достоїнствами та трьома пороками. Йому судилося стати найбільшим євнухом династії Чосон. Він нагороджений великою силою, але ніколи не стане справжнім чоловіком. Він буде мудрим і справедливим главою великого сімейства, але без продовження свого роду. Він буде шанований багатьма, але так і не отримає великого чину.

Корейські історичні серіали: Секретні двері

Корейські історичні серіали

В епоху правління Йонджо стався один дуже неприємний інцидент – йому довелося страчувати свого рідного сина та єдиного спадкоємця. Принц Садо страждав на психічне захворювання і не міг контролювати свій гнів. У 1762 році він жорстоко вбив кілька людей прямо у палаці. Регламент не дозволяв батькові вбити сина власноруч, тому за наказом суду Садо був поміщений у дерев’яний ящик, де через вісім днів він зустрів свою смерть. Він помер від голоду та нестачі повітря.

Про цю історичну подію вже знято кілька фільмів і не раз згадувалося в літературі, дорама “Секретні двері” піднімає ще одну завісу таємниці, пов’язану з стратою спадкоємця Садо.

9. Велика мрія

Корейські історичні серіали

Сі Ен (Хан Дже Сок) є першим сином Пак Хі Чхана і знає правду про те, чому його батько наполягав на тому, що він має взяти на себе сімейний бізнес. Він холоднокровний бізнесмен, який часто використовує брудну ділову тактику. Оскільки він перебирає повсякденну роботу гільдії, він стає сильним лідером.

Чже Ен (Чан Хек) – незаконнонароджений син. Його мати, що втекла рабиня Пун, залишила новонародженого сина під опікою свого господаря, багатого купця, заявивши, що хлопчик – його рідний син, і попросила сім’ю дбати про дитину. Він виріс із добрим серцем, на відміну від свого старшого брата – Сі Йона, через який неодноразово потрапляє у переробки.

Опинившись у боротьбі за владу з різних боків барикад, братам доводиться змагатися й у коханні.

10. Виживання у Чосоні

Корейські історичні серіали

Хан Джон Рок, колишній член національної команди зі стрільби з лука, який тепер працює постачальником, виявляється в минулому, де зустрічає Їм Кок Чона, відомого на весь Чосон злодія. Так починається їхня міцна дружба. Водночас їм доводиться боротися за виживання та ставити своє життя на карту заради коханих людей.

Хан Джон Рок – людина, яка мріяла виграти олімпійське золото у стрільбі з лука і з п’єдесталу пошани зробити пропозицію коханій, але трагедія, що трапилася в його сім’ї в день фінальних змагань, завадила здійснитися цій мрії. Після цього він пішов зі спорту, розлучився з коханою, змінив кілька робіт і, зрештою, виявився звичайним кур’єром у фірмі з доставки. І тепер для нього головне – забезпечити своїй молодшій сестричці можливість здобути хорошу освіту.

Лі Хе Джин – лікар-травматолог. Вона третій рік працює у відділенні невідкладної медичної допомоги в одній із найкращих лікарень країни та є єдиною дочкою багатої сім’ї. Колись вона була тією самою дівчиною, якій Джон Рок хотів зробити пропозицію. Але час іде, і тепер вона збирається заміж за іншого. Її наречений багатий, ввічливий і елегантний. А ще він маніяк-вбивця, про що Хе Джин, звичайно ж, і не підозрює.

Поділіться з нами які Ви знаєте корейські історичні серіали, будемо дуже вдячні, також підтримайте нас, поширюйте цю сторінку в соціальних мережах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *