29 Тра 2023

Корейські серіали про любов

Корейські серіали про любов

Ми зібрали для вас корейські серіали про любов, також розкажіть у коментарях які Ви знаєте, чи сподобались дорами.

1. Сонце в обіймах місяця

Сонце в обіймах Місяця

Південнокорейська мелодрама про кохання принца та учениці шамана.

Підступи ворогів, політичні інтриги, довга розлука, возз’єднання та нові випробування – все це ви побачите у серіалі «Сонце в обіймах Місяця».

Принц Лі Хвон та дочка королівського вченого Хо Йон У познайомилися у дитинстві. Тоді ж відбулися їхні заручини, але у палаці були проти цього союзу. Хо Йон У ледь не стала жертвою замаху і втратила через це пам’ять. Від загибелі молоду дівчину врятувала головний шаман Чан. Вона дала притулок й навчила всім тонкощам майстерності. Через довгі роки доля знову звела Хо Йон У та майбутнього правителя.

2. Імператриця Кі

Імператриця Кі

Історія будується на реальних подіях у житті імператриці Кі. Вона народилася Коре і згодом зуміла стати дружиною Тогона Темура – останнього імператора імперії Юань.
Історія починається з юнацьких років Кі Сон Нян. Вона досить рано втратила матір і тепер, щоб вижити у світі, їй доводиться прикидатися юнаком. В результаті доля стикає дівчину з принцом Коре Ван Ю, а також з Тогон-Темуром, який незабаром зійтиме на престол.
Політичні інтриги та військовий тиск призводить до того, що Коре стає частиною імперії Юань і входить до її складу. Король Ван Ю виявляється скинутий з престолу і його відправляють на одну з кордонів для захисту шовкового шляху від набігів кочових племен.
Сама майбутня імператриця опиняється у полоні і їй доводиться працювати служницею при дворі імператора. У країні триває боротьба за владу між імператрицею, що залишилася вдовою та регентом короля Ель Темура.

3. Я стану твоєю ніччю

Я стану твоєю ніччю

Це романтична дорама про популярну айдол-групу LUNA і фальшивого лікаря, яка в результаті живе в їхньому гуртожитку, щоб лікувати хворого.
Юн Тхе Ін (Лі Джун Ен) – світова зірка і кумир, учасник відомої айдол-групи LUNA, який страждає на лунатизм. Він без жодних побоювань йде шляхом до успіху з моменту свого дебюту.

У складі групи LUNA, окрім лідера та вокаліста Юн Тхе Іна, також басист Лі Шин (ДжейА), барабанщик Кім Ю Чхан (Юн Джі Сон), клавішник Га Он (Кім Дон Хен) та гітарист Со У Йон (Чан Дон Джу) .

Ін Юн Джу (Чон Ін Сон) – молода, доброзичлива дівчина і любить побалакати. Вона працює гідом для самотніх людей похилого віку і мріє купити власний будинок. Однак після несподіваного інциденту вона опиняється у гуртожитку LUNA під хибним приводом.
Так починається її ризиковане співжиття в одному будинку з п’ятьма чоловіками. І так, гортайте далі корейські серіали про любов!

4. Коли цвітуть квіти, я думаю про місяць

Корейські серіали про любов

Дія дарами відбувається за часів Чосон, коли діяли найсуворіші заборони на алкоголь.

Нам Ен (Ю Син Хо) – співробітник головної інспекції, який стежить за дотриманням закону про заборону алкоголю. Він приїхав у Ханяні (стару назву Сеула), щоб досягти успіху і відновити статус своєї колись уславленої сім’ї. Розумний, рішучий і амбітний, він наполегливо працює, позбавлений підтримки сильного клану.

Кан Ро Со (Хері) – представниця збіднілого аристократичного роду. Щоб виплатити сімейні борги і підтримати старшого брата, вона вирішує виробляти алкоголь в обхід закону.

Лі Пьо (Пен У Сік) – наслідний принц, який має звичку потай перелазить через стіни палацу, щоб насолодитися забороненим напоєм.

Всі троє мають зіткнутися перед таємним сховищем алкоголю. Ця фатальна зустріч докорінно змінить їхнє життя.

Є ще Хан Е Джин (Кан Мі На) – ексцентрична і непередбачувана дівчина, кохана дочка знатної сім’ї, яка теж має брати участь у цьому захоплюючому дійстві.

5. Червоний рукав манжет

Корейські серіали про любов

Дорама розповість історію кохання між придворною дамою, яка слідує своїм життєвим принципам, і імператором, над яким тягне за собою відповідальність перед нацією.
Сюжет заснований на історії сходження матері наслідного принца Мун Хё, яка починала як придворна дама і піднялася до становища королівської наложниці найвищого рангу.

Сон Док Ім (Лі Се Он) – придворна дама, вона досить волелюбна, слідує своїм життєвим принципам і не хоче бути черговою іграшкою короля. Док Їм живе мирним життям, але все різко змінюється, коли вона зустрічає Лі Сана, який має стати королем Чосона, Чонджо.

Лі Сан (Лі Чун Хо) – гордий і честолюбний прямий нащадок і старший онук короля. Він наполегливо навчається і всі його помисли, бажання спрямовані на те, щоб у майбутньому стати хорошим і мудрим королем.
Лі Сан носить глибоку рану в серці після смерті свого батька, наслідного принца Садо.
Після зустрічі із Сон Док Їм у душі амбітного Лі Сана відбуваються зміни, про які він сам не підозрює. Романтичні почуття, що розквітли в душі цього прагматика, вступають у бурхливу суперечність із холодним розумом та відповідальністю, яку він несе як лідер нації.

6. Тінь краси

Корейські серіали про любов

Міні корейські серіали про любов, розповідає історію про Гу Е Джин, студентку абсолютно не впевнену у своїй зовнішності в реальному житті, але при цьому онлайн-знаменитість на ім’я «Джин» з більш ніж 770 000 підписниками в соціальних мережах.

7. Червоні туфлі

Корейські серіали про любов

Мін Хіґен (Чхве Мен Гіль) заміжня жінка, у якої є дочка Джемма (Со І Хен) та хворий син.
Хіген зустрічає своє перше кохання і вирішує піти з сім’ї. У дочки настають лихоліття, потім раптово вмирає її батько. Джемма підозрює, що хтось стояв за його смертю і вирішує помститися своїй матері.
Юн Кісок (Пак Юн Чже) не вірить у кохання з того часу, як дружина зрадила його. Проте Джемма його приваблює.

8. Пролісок

Корейські серіали про любов

Аспірант престижного університету Ім Су Хо (Чон Хе Ін) та першокурсниця жіночого університету Хосу Ін Йон Ро (Кім Джі Су) знайомляться, як і багато хто на побаченні наосліп. Мила і харизматична Ен Ро закохується з першого погляду в розумне і чарівне Су Хо.

Але одного разу Су Хо весь у крові з’являється на порозі жіночого гуртожитку. І Ен Ро ховає його.

Це 1987 рік. Час, коли країна досі у кризі. Продовжуються протести, і студенти перебувають під пильним наглядом влади.

9. Кохання у чорній дірі

Корейські серіали про любов

Історія про студента коледжу на ім’я Ин Ха (Сола), у якої не складаються хороші стосунки з хлопцями. Якось вона отримує анонімний любовний лист через надприродний портал – білу дірку!

10. Приморське село ЧаЧаЧа

Корейські серіали про любов

Юн Хе Джин (Шин Мін А) вирішує виїхати з Сеула та відкриває свою стоматологічну клініку в Гонджині. Звичайно ж після великого міста яскрава, цілеспрямована дівчина розгублена, зіткнувшись із побутом невеликого приморського містечка та його жителями. Особливо з одним конкретним мешканцем.

Хон Ду Шик (Кім Сон Хо) темна конячка Гонджіна. Про нього ходять різні розмови, і ніхто досі не знає, де він пропадав кілька років. Але Ду Шик насправді добра і чуйна людина. Майстер на всі руки він береться за будь-яку роботу і бере за це мінімальну плату.

Однак при зустрічі краса та чарівність Хе Джин не вражають Ду Шика, а її не вражають його таланти та широта душі.

Корейські серіали про любов

11. Поліцейська академія

Корейські серіали про любов

Історія про детектива, який щосили ловить злочинців, і колишнього хакера, який використовує свій інтелект, щоб усе розкрити. Ці двоє зустрічаються у Національній академії поліції як професор та студент-першокурсник.

Ю Дон Ман (Чха Тхе Хен) має 20-річний досвід роботи в різних підрозділах як детектив з насильницьких злочинів, член групи кібер-розслідувань.

19-річний Кан Сон Хо (Чон Джин Ен) реалізує свої мрії та знаходить любов завдяки допомозі професора Ю Дон Мана та друзів, яких він зустрічає у поліцейській академії.

Читайте також: Корейські секрети краси

Про Ган Хі (Крістал Чон) – першокурсниця, яка мріяла стати офіцером поліції, поки її подруги дивилися діснеївські мультфільми про принцес і грали в ляльки, і відвідувала уроки дзюдо, а не балету, як її однолітки. Її бажаним подарунком у 12 років було здобути наручники.

Чо Джун Ук (Ю Ен Дже) – веселий дотепний першокурсник, який повернувся до Кореї після навчання за кордоном.

12. Мій чоловік О Джак Ду

Корейські серіали про любов

Шлюб? Тепер це не потреба, це вибір. Чоловіки відмовляються одружуватися з економічних причин, а жінки – із соціальних причин, таких як «свобода».
Але чи добре бути самотнім у Кореї? Особливо жінці?

Хан Син Джу – успішна та красива жінка, якій за 30. І вона досі незаміжня. І насправді не дуже хоче поспішати. Однак очікування сім’ї та суспільства, а також безліч соціальних та економічних незручностей ставлять її перед вибором.

Одного разу Син Джу зустрічає О Джак Ду в селі далеко в горах. Вона приїхала зняти документальний фільм про нього як спадкоємця відомого майстра з виробництва каягімів. Джак Ду усвідомлено залишив місто і живе з іншими цінностями.

Син Джу вирішує вступити з Джак Ду на фіктивний шлюб, щоб вирішити всі свої проблеми. Але здається саме з ним вона зрозуміє справжнє значення щастя та любові.

13. Самотня дружина

Корейські серіали

Категорія: корейські серіали про любов.

Ра Хі була одружена з Лі Мін Хо. Вони любили один одного, але проживши кілька років у шлюбі, їхні почуття охолонули і вирішили розлучитися.

У день їхнього розлучення Мін Хо збила вантажівку. Він живий, здоровий, але геть-чисто забув усе погане в їхніх стосунках, і те, що вони вирішили розлучитися. Для Мін Хо вони все ще одружені.

Але Ра Хі знову хоче вийти заміж за кохану людину з якою поділяє спільні інтереси.

Як на це відреагує Мін Хо? І що вирішить новоспечений наречений – Дже Мін, адже він не знав, що Ра Хі не зовсім самотня жінка?

14. Музикальний альбом

Корейські серіали про любов

Дія фільму відбувається у 1994 році, коли в ефір радіо KBS вийшов перший випуск програми «Музичний альбом Ю Йоля».
Героїня на ім’я Мі Су (Кім Го Ин) працює у хлібній крамниці, яку отримала у спадок від матері. Одного разу вона зустрічає молоду людину на ім’я Хен У (Чон Хе Ін). Мі Су відчуває щодо нього особливі почуття, але не надає цьому особливе значення.

“Я думала, що ти не повернешся, але все одно продовжувала чекати тебе …”. Час йшов своєю чергою, кожен жив своїм життям. І ось через багато років Мі Су та Хен У знову зустрілися. Проте обставини постійно суперечать їхнім почуттям.

15. Ти даєш мені сили піднятися

Корейські серіали про любов

А ви пам’ятаєте своє перше кохання? Це було чудово, незручно, жахливо? Можливо, згодом ви ідеалізували і людину і те, що між вами було? А чи готові ви одного разу зустріти своє перше кохання, адже може виявитися, що це вже не та людина, якою ви її запам’ятали?

Життя Лі Ру Так (Хані) прекрасне. Вона із заможної родини, розумна, гарна, та ще й досвідчений лікар. Ложка дьогтю в її ідеальному світі – це самовдоволення її хлопця. А вся річ у тому, що До Джі Хек (Пак Кі Ун) добре розуміє, що хлопець він хоч куди. Теж із багатої сім’ї, теж гарний, до того ж психіатр із приватною практикою.

Але одного разу те саме перше кохання До Йон Шік виявляється на порозі її клініки. Тільки Йон Шик до тридцяти все ще не склав іспит на держслужбовця, за цей час погладшав і заробив проблем зі здоров’ям. До речі Ру Так – уролог…

Тепер він, долаючи незручність, повертає самооцінку на місце. А вона щоб не зганьбитися перед своїм самозакоханим хлопцем йому ще й допоможе.

16. День народження у смутку

Корейські серіали про любов

Якось за допомогою таємничої фотографії О Ха Рін отримує можливість повернутися в минуле. 10 років тому її перше кохання Джі Со Джун несподівано наклав на себе руки в день народження Ха Рін. Він хотів зізнатися своїй подрузі дитинства у коханні ще з початкової школи. Але в результаті так і не набрався сміливості і звів рахунки із життям у фотоательє.
10 років потому Про Ха Рін працює в притулку для домашніх тварин і свій день народження отримує кілька фотографій, зроблених Джі Со Джуном того фатального дня.
Щоб не чіпати старі рани, дівчина вирішує спалити їх, але несподівано опиняється у минулому.

Як вам такі корейські серіали про любов, поділіться вашою думкою. Також поширюйте нас в соцмережах, нам це допомагає і мотивує!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *