29 Тра 2023

Корейські серіали: Таємне життя мого секретаря

Корейські серіали

Рік випуску: 2019
Країна: Корея Південна
Жанр: романтика, комедія, корейські серіали
Всього серій: 16 серій по 60 хв.
Режисер: Лі Кван Ен
Сценарист: Кім А Чон
У ролях:
Кім Ен Кван, Чжин Кі Чжу, Кім Чже Ген, Гу Чжа Сон, Чан Со Ен, Хан Чжи Сон, Сон Сан, Чхве Юн Ра, Квон З Хен, Кім Мін Сан, Чон Е Рі, З Дон Вон, Кім Джі Мін , Кім Хі Чон, Бек Хен Джу, Лі Син Хен, Кім Кен Рен, Квон Хон Сік, Кім Пён Чхун, Чхве Тхе Хван

Дивіться корейську дорамуТаємне життя мого секретаря” (2019) і ви побачите романтичну комедію, про відносини між керівником, з холодним серцем До Мін Иком (Кім Ен Кван) і його секретарем, запальною Чон Каль Хі (Чжин Кі Чжу).

До Мін Ікглава першої групи в T & T Mobile Media. Розумна але проблемна людина і начальник, який завжди покладається на свого секретаря, надзвонюючи їй з будьякого приводу.

Він починає втрачати зір і пізнає себе як особистість, в процесі чого вчиться поважати і ставитися з гідністю до оточуючих його людей, в число яких, входить і його секретар Чон Каль Хі, яка слухняно виконує навіть найдрібніші завдання, які він їй дає.

Проте, Каль Хі досить запальна і не соромиться досить різко розмовляти зі своїм начальником і незважаючи на те що, основну частину часу витрачає на виконання часом непотрібних доручень, вона залишається оптимістичною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *