7 Лют 2023

Корейський серіал: Моя країна: Нова епоха

Корейські серіали

Назва: Моя країна: Нова епоха, The New Age, My Country
Режисер: Кім Джин-он
У ролях: Ян Се-джон, У До-хван, Кім Соль-Хен, Чан Хек, Кім Ен-Чхоль, Пак Е-джин, Ю О-сон, Чан Йон-нам, Чи Син-Хен, Кім Мін-хо
Сценарист: Чхе Син-де
Жанр: Дорами, Драми, Мелодрама, Історичний, корейські серіали
Країна: Корея Південна
Рік: 2019 (1 Сезон)

Південнокорейська історична дорама, що отримала назву «Моя країна», знайомить нас з друзями, яких звуть Сон Хо і Со Хві. Вони настільки близькі, що вважають себе практично братами. Кожен з них має серйозні успіхи в області бойових мистецтв і здатний протистояти цілому загону досвідчених воїнів.

Обидва героя мають незавидну долю. З Хві занадто рано втратив свого батька, який ще за життя став легендарним завдяки своїм військовим заслугам. Через це З Хві довелося взяти на себе тягар відповідальності за долі своїх близьких. А Сон Хо народився в родині заможних людей але його мати була наложницею, тому іноді оточуючі ставляться до нього як до людини другого сорту.

Одного разу герої, знайомляться з дівчиною на ім’я Хі Чже. Вона хоче змінити цей жорстокий світ і помститися за загибель своєї матері. Однак на порозі смута, війна і переворот, тому будь-яка дія зараз може нашкодити. Саме в цей момент перед головними героями з’являються нові труднощі. Їм належить спробувати зберегти віру один в одного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *