10 Чер 2023

Корейський серіал: Злови примару

Корейський серіал

Назва: Catch The Ghost, В гонитві за примарою
Режисер: щін Юн-соп
В ролях: Мун Гин-ен, Кім Сон-хо, Чон Ю-джин, Кі До-хун, Чо Дже-юн, Ан Син-Гюн, Лі Джун-Хек, Сон Ок-сук, Ан Сан-у, Нам Гі -е
Сценарист: Лі Ен-джу, З Он
Жанр: Мелодрама, Детектив, корейські серіали
Країна: Корея Південна
Рік: 2019 (1 Сезон)

Південнокорейська детективна мелодраматична дорама, що отримала назву «Злови примару», знайомить нас з молодою дівчиною на ім’я Ю Рен. Вона недавно влаштувалась працювати детективом в поліцію але старається з усіх сил, щоб показати себе з найкращої сторони. І за короткий час вона досягає хороших успіхів.

Одного разу сестра-близнюк головної героїні, яка страждає на аутизм, пропадає. Провівши своє розслідування, Ю Рен виявляє кілька зачіпок. Однак вона не може продовжувати займатися вивченням пропажі сестри зі своєю роботою, тому героїня йде працювати у поліцію метро. Тут вона може продовжити працювати над розслідуванням цієї загадкової справи.

Незабаром після цього героїня серіалу знаходить незвичайне сприйняття і стала володіти загостреним почуттям правосуддя і справедливості. Водночас з цим до неї приставляють напарника, який постійно змушений підчищати весь той безлад, що залишає після себе детектив Ю Рен.

Любите детективні мелодрами? Тоді рекомендуємо серії південнокорейської дорами з назвою «Злови примару».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *