29 Тра 2023

Лі Дон Ук, Рю Кьон Су і Кім Со Йон хвалять гру один одного в Сказанні про куміхо 2

Лі Дон Ук

Автори дорами “Сказання про куміхо 2” від tvN поділилися поглядом на минуле головних героїв. Дорама “Сказання про куміхо” з Лі Дон Ук, Чо Бо А і Кім Бомом у головних ролях, що вийшла в ефір наприкінці 2020 року, оповідає про життя міфічного дев’ятихвостого лиса Лі Йона у наш час. Хоча Лі Йон і знайшов хеппі-енд із Нам Джі А (Чо Бо А) в першому сезоні, через несподіваний інцидент він переноситься в 1938 рік. У другому сезоні нам покажуть відчайдушну боротьбу героя за повернення в наші дні, де перебувають усі дорогі йому люди. Нещодавно випущений тизер коротко демонструє особливу хімію між трьома гірськими божествами: Лі Йоном, Рю Хон Джу (Кім Со Йон) і Чон Му Йоном (Рю Кьон Су), які були близькі з юних років. Троє друзів у дитинстві склали разом руки і серця, і навіть будучи дорослими, Лі Йон, Рю Хон Джу і Чон Му Йон залишаються близькими друзями. Незважаючи на те що Лі Йон явно нудьгує, поки Чон Му Йон читає свої книжки, Лі Йон залишається поруч, а Рю Хон Джу дивиться на них з ніжною посмішкою. Хоча вони вже не такі молоді й безтурботні, як у дитинстві, їхній зв’язок і взаємна довіра залишаються такими ж міцними, як і раніше.

Лі Дон Ук

Однак у 1938 році атмосфера різко змінюється, і люди, які вітають Лі Йона, більше йому не друзі. Рю Хон Джу махає клинком і дивиться грізним поглядом, тоді як Чон Му Йон цілиться з лука, змушуючи глядачів шукати відповіді на запитання, як і чому їхні стосунки змінилися. Щодо додавання Кім Со Йон і Рю Кьон Су до акторського складу в майбутньому сезоні, режисер Кан Шин Хьо поділився: “Таке відчуття, що ми отримали цілу армію підтримки”.

“Синхронізація акторів з їхніми ролями дійсно чудова. Кожна сцена, де Лі Йон, Рю Хон Джу і Чон Му Йон збираються разом, викликала приголомшливу напругу і сміх. Якби я міг переписати сценарій, то хотів би, щоб вони зустрілися з Лі Йоном раніше”, – додав режисер.

Лі Дон Ук також вибрав розповідь про гірських божеств як те, на що слід звернути особливу увагу в їхній історії. Щодо колег по фільму Лі Дон Ук поділився: “Вони прекрасні люди. З видатною акторською грою. Вона настільки всепоглинаюча, що мені залишалося лише реагувати на їхню гру”.

Лі Дон Ук

Кім Со Йон щодо Лі Дон Ука зауважила: “Він справжня опора на знімальному майданчику. Я була щаслива працювати разом із ним, і завдяки йому я змогла отримати задоволення від зйомок”.

“В акторі Рю Кьон Су відчувається певна зрілість, і я багато в чому покладалася на нього, тому що він також відмінно грає. Я багато чому навчилася у цих двох акторів і дуже хочу висловити їм свою подяку”, – додала вона.

Читайте також: Agust D (Шуга з BTS) випустив музичне відео до пісні Haegeum

Рю Кьон Су зазначив: “Обидва моїх колеги набагато довше за мене в цій справі, але я не міг бажати більшого, тому що вони дуже старалися відповідати моїй грі, щоб мені було комфортно”. Він продовжив: “Я вдячний Лі Дон Уку за те, що він доклав величезних зусиль, щоб подбати про тих, кого представили тільки в цьому сезоні, і послужити їм прикладом. Завдяки йому в тому числі я зміг грати спокійно”. Що стосується Кім Со Йон, Рю Кьон Су поділився: “Її енергія неймовірна до такої міри, що простий обмін репліками з нею дуже допоміг мені в моїй грі. Мені було набагато краще завдяки її позитивності та дружелюбності”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *