29 Тра 2023

Романтичний гостьовий будинок: прощальне звернення від Шин Йо Ин, Рьо Ун, Кан Хун і Чон Гон Джу

Романтичний гостьовий будинок

Акторський склад: Романтичний гостьовий будинок, прощається з дорамою!

Заснована на популярному інтернет-романі, дорама SBS “Романтичний гостьовий дім” – це драма про кохання і загадки в незвичайному пансіонаті, де живуть троє студентів. Шин Е Ин виконала роль Юн Дан О, власниці пансіонату Іхвавон, а Рьо Ун, Кан Хун і Чон Гон Джу – трьох “квіткових вчених”, які орендують кімнати і кожен приховує свої секрети.

Фінал дорами вийшов в ефір 16 травня і зібрав середній рейтинг глядацьких симпатій у 5,0 відсотків по всій країні, встановивши особистий рекорд!

Романтичний гостьовий будинок

Після закінчення “Романтичного гостьового будинку” головні актори Шин Е Ин, Рьо Ун, Кан Хун і Чон Гон Джу поділилися своїми думками.

Шин Е Ин, яка виконала роль власниці Іхвавон Юн Дан О, сказала: “Я пам’ятаю, як мені було сумно розлучатися з акторами і знімальною групою в останній день зйомок, тому не можу повірити, що настав час проводити Юн Дан О разом із фіналом. Це був час, сповнений вдячних спогадів. Я вдячна за можливість зустріти Юн Дан О і всім, з ким працювала”.

На запитання про її улюблену сцену, Шин Е Ин обрала сцену 45 у 9-му епізоді, де Кан Сан (Рьо Ун) каже: “Ти – кінець моїх спогадів, які не завдають мені болю”. Вона пояснила: “Мені дуже подобається ця фраза, яка здається символом того, якою важливою і дорогою людиною ти стаєш для іншої. Я була щаслива на зйомках, і якби хтось запитав мене, як описати цю дораму однією фразою, я б сказала цю фразу з 9-го епізоду, сцени 45”.

Романтичний гостьовий будинок

Насамкінець Шин Е Ин додала: “Після того, як глядачі відчули ті самі емоції і подумали те саме, що і я, коли вперше прочитала сценарій, я подумала, ‘Зараз я працюю і співпрацюю з глядачами’. Спасибі вам за те, що були з Романтичним гостьовим будинком і підтримували його з тією ж сердечною теплотою, починаючи з 1-го епізоду і до фіналу. Завдяки вам Юн Дан О змогла сяяти ще яскравіше”.

Любовний інтерес Юн Дан О, Кан Сан, був втілений Ре Ун, який також був поваленим коронованим принцом Лі Сеол. Актор прокоментував: “Мені було дуже сумно навіть після закінчення зйомок, але тепер мені здається, що проєкт дійсно завершено. Не знаю, чому, але мені дуже сумно і шкода”. Рьо Ун вибрав кінцівку 10-го епізоду як сцену, що запам’яталася найбільше, пояснивши, що це був впливовий момент, коли Кан Сан і Кім Сі Йоль (Кан Хун) зустрілися як Кан Сан і страж.

Рьо Ун закінчив: “Не дивлячись на всі радощі і труднощі, які ми відчули під час зйомок Романтичного гостьового будинку, я думаю, що кожен момент став цінним досвідом. І в майбутньому я постараюся представити вам гарний проєкт і образ, тож, будь ласка, стежте за мною”.

Романтичний гостьовий будинок

Згадуючи про свою роль Кім Сі Йоль, Кан Хун поділився: “Мені дуже шкода, що Романтичний гостьовий будинок, над яким я старанно працював протягом приблизно восьми місяців, добігає кінця. Я не знаю чому, але після початку трансляцій час, по-моєму, минув швидше, ніж зазвичай. Я хочу подякувати глядачам, які полюбили дораму, і мені було дуже радісно грати Кім Сі Йоль. Було великою честю працювати з хорошим режисером, сценаристом, усім персоналом, моїми старшими колегами і колегами по роботі”.

Кан Хун вибрав сцену відкриття ідентичності його персонажа в 10-му епізоді як таку, що запам’яталася найбільше, пояснивши: “Це була та сцена, на яку я найбільше чекав під час підготовки до зйомок. Це був момент, коли ідентичність Кім Сі Йоля нарешті було розкрито після Кан Сан і Чон Ю Ха [Чон Гон Джу], і це була сцена, над якою я багато думав, тому що фраза Кім Сі Йоля була настільки потужною на тлі неясної ситуації”.

Актор підсумував: “Завдяки любові та підтримці багатьох людей, наша дорама змогла сяяти. Незважаючи на те, що Романтичний гостьовий дім добіг кінця, я сподіваюся, що цей проєкт запам’ятається як хороший проєкт, який кожен може іноді дістати та переглянути”.

Чон Гон Джу, який зіграв Чон Ю Ха, прокоментував: “Зйомки почалися, коли було спекотно, і закінчилися, коли стало холодно. Це наскільки багато зусиль вклали всі актори і знімальна група. Я підійшов до ролі Чон Ю Ха з безліччю думок, стресу і занепокоєння, але тепер, коли трансляція добігла кінця, я думаю: Я дуже прив’язався за цей час.

Читайте також: 10 K-Pop пісень, які підтримують любов до себе

Що стосується найкращої сцени дорами, Чон Гон Джу вибрав момент у 16-му епізоді, де Чон Ю Ха помирає замість Кан Сан. Він пояснив: “Я грав із думкою, що я перебував наприкінці життя Чон Ю Ха”. Нарешті, Чон Гон Джу поділився: “Я хочу подякувати глядачам, які любили і підтримували Романтичний гостьовий будинок. Я зможу показати більше в наступних проєктах, тому, будь ласка, стежте за мною в майбутньому”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *